dnes
Pátek - jasno
5°C
zítra
Sobota - oblacno
6°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
5°C
Letní Praha

Programy pro děti v rámci projektu Bezpečně na kole

Každou červencovou sobotu a neděli budou pro děti v Centru Černý Most připraveny zábavně-edukativní aktivity v rámci projektu „Bezpečně na kole". Programu se, vždy v jednom z víkendových dnů, zúčastní i známí sportovci – mezi nimi například několikanásobná olympijská vítězka v běhu na lyžích Kateřina Neumannová, dvojnásobný mistr světa ve skicrossu Tomáš Kraus nebo Filip Trejbal, český reprezentant v alpském lyžování.

Nejen malí návštěvníci centra si budou moci otestovat své cyklistické a motorické dovednosti či se přiučit Desateru správného cyklisty. Projekt klade důraz zejména na bezpečnost při jízdě na kole jak ve městě, tak i v terénu. Všichni se mohou těšit na trialové exhibice nebo soutěže o lákavé ceny, včetně dětského kola.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru