dnes
Pátek - polojasno
20°C
zítra
Sobota - polojasno
21°C
pozítří
Neděle - polojasno
22°C
Profesní programy MBA – pro koho jsou?
ZpravodajstvíKomerční sdělení
Foto: Ústav práva a právní vědy

Profesní programy MBA – pro koho jsou?

Programy MBA jsou určeny především lidem, kteří mají motivaci se neustále zlepšovat, růst a posouvat svoji kariéru stále výše. Pokud vás během tohoto studia povedou zkušení lektoři s profesionálním přístupem, obohatí vás studium MBA nejen o titul za jménem, ale hlavně i o zcela nové, nečekané obzory.

Dokonce i dnes si stále ještě mnoho lidí klade otázku, co znamená titul MBA, jak moc člověka může posunout v kariéře a na co se toto studium orientuje.

Profesní program MBA je postgraduálním studiem, který spadá do oblasti celoživotního vzdělávání. Cílem tohoto studia je rozvoj a prohloubení manažerských dovedností a praktických zkušeností.

Uplatnění získaných znalostí v praxi
Získaný titul MBA je uváděný za jménem, doplněný diplomem či příslušným certifikátem.

Slovo praxe je zde přitom obzvláště důležité. Během studia MBA jde totiž v první řadě o to, aby byl každý student schopný uplatnit získané teoretické znalosti ze studia MBA v praxi.

mba-2-nahled

Na Ústavu práva a právní vědy je na toto pamatováno a lektoři proto zakládají výuku na skutečných příkladech, reálných projektech a případových studiích.

Kdo programy MBA navštěvuje?
Vzdělávací programy MBA navštěvují především manažeři, členové managementu společností nebo úřadů, majitelé a ředitelé firem, zaměstnanci státní správy a samosprávy.

mba-3-nahled

Velkou část studentů však tvoří všichni ti, kteří chtějí kariérně růst a dostat se do vrcholného vedení společnosti či posílit své pracovní postavení na trhu.

Studium MBA v českém jazyce a kombinovanou formou
Forma vzdělávání je většinou kombinovaná a svou flexibilitou přizpůsobená studiu při zaměstnání.

mba-5-nahled „Když jsem přemýšlel jak posunout svůj profesní život, kde najít nové moderní přínosné postupy v řízení lidských zdrojů, hledal jsem takovou formu vzdělávání, která mi nenaruší pracovní program a zároveň mi bude opravdu prospěšná. Dále jsem hledal studium umožňující mi zamyslet se nad otázkami, které mne v mé praxi opravdu trápí a na které se mi podaří najít odpovědi i s pomocí odborných lektorů,“ říká Ing. Karel Dyntar, MBA, jednatel společnosti, Dyntar s.r.o., proč se ke studiu MBA rozhodl právě na Ústavu práva a právní vědy v Praze.

Profesně vzdělávací program MBA na Ústavu práva zahrnuje pravidelná tematická setkání z každého předmětu s lektory z prestižních univerzit, kteří konkrétní program vyučují, a samostudium s využitím interní studentské sekce, kde jsou připraveny veškeré studijní materiály. Jedním z benefitů studia tak je osobní kontakt se zkušenými lektory.

Možnost dálkového vzdělávání
Délka studia MBA je 12–14 měsíců, během nichž student absolvuje celkem 11 modulů.

Z každého modulu je posluchač povinen vyhotovit seminární práci, která je klasifikována lektorem spolu se slovním hodnocením. Studium MBA je následně ukončeno úspěšnou obhajobou disertační práce a ústní závěrečnou zkouškou.

Zájemcům o studium, pro které je Praha z důvodu velké vzdálenosti nevyhovující, nabízíme možnost studovat vybraný program dálkově.

Poznejte vedení školy, lektory a výukové prostory
Chcete-li se se studiem MBA blíže seznámit a chtěli byste poradit s volbou programu, ozvěte se nám, rádi Vám poradíme. Pokud si nás přejete poznat osobně či si jen chcete prohlédnout výukové prostory, můžete se dostavit na Den otevřených dveří. Rádi Vám u nás zodpovíme veškeré Vaše dotazy ohledně studia. Jestliže Vám nevyhovuje nejbližší termín, zavolejte nám a domluvte si individuální schůzku. Podrobné informace naleznete také na našich webových stránkách.

mba-4-nahled

Seznam programů MBA na Ústavu práva a právní vědy:
 


Praha 2 zve na ‎nejlepší česká vína v Praze

22. května 2019 v 10:20

Největší degustační výstava vín v pondělí 3. června od 13:30 do 18 hodin v Novoměstské radnici v Praze 2. Všechna ze 150 vystavených českých vín se zúčastnila Národní soutěže vín.

Další články
Nahoru