Dnes Sobota - zatazeno 12°C
Zítra Neděle - obcasny-dest 8°C
Sobota 1. 4. 2023
Svátek má Hugo
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Profesionální vybavení pro různé obory - kde ho najít?
Ve sportovním obchodě najde každý milovník kol nejen kvalitní jízdní kola, ale také potřebné příslušenství pro tento sport.

Profesionální vybavení pro různé obory - kde ho najít?

Můžete si zahrát fotbal, vodní sporty, tenis nebo třeba bruslit. Dobrý sportovní obchod nabízí něco pro každého, kdo je rád aktivní. Vyplatí se vybírat osvědčené vybavení od prověřených výrobců.

Ještě nedávno bylo obtížné najít kvalitní sportovní vybavení za nízkou cenu a bez znalosti technických specifikací. Vybavení dostupné online a ve stacionárních obchodech bylo značně rozptýlené, což poněkud ztěžovalo nalezení a doplnění správného vybavení. Naštěstí se sport v posledních letech stal módním a populárním, stejně jako nakupování online, takže o dobré sportovní obchody není nouze. Doporučujeme vybavení nabízené společností Sportano.cz, kde najdete velký výběr a profesionální služby.

Vybavení pro individuální a týmové sporty 

Dobrý sportovní obchod nabízí různé vybavení. Fotbaloví fanoušci si mohou vybrat profesionální kopačky určené pro hru na různých typech povrchů, tj. od hřišť s přírodní trávou, přes umělé, až po kryté haly. Dobrou kvalitu a vysokou odolnost vybavení zaručují značky jako Nike, adidas, Joma nebo Mizuno. Nabídka fotbalového vybavení zahrnuje také kvalitní oblečení, trenéry a skládací branky, které jsou ideální pro kvalitní trénink ve skupině nebo i samostatně. 

Dáváte přednost tenisovému kurtu před hřištěm? Měli byste si prohlédnout široký výběr nejlepších produktů pro raketové sporty, jako je tenis. Jedná se o vysoce kvalitní dámské, pánské a dětské oblečení značek BABOLAT, FILA, HEAD, HYDROGEN a Lacoste. Jedná se o oděvy vyrobené z moderních prodyšných materiálů, které zajišťují dostatečnou ventilaci a zároveň volnost pohybu. Internetový obchod Sportano nabízí rakety na tenis, squash, badminton, stolní tenis a dokonce i padel.

sportano-profesionalni-vybaveni-pro-ruzne-obory-kde-ho-najit-prazskypatriot-2  

V letní sezóně se mnoho lidí poohlíží také po cyklistickém vybavení. Ve sportovním obchodě najde každý milovník kol nejen kvalitní jízdní kola, ale také potřebné příslušenství pro tento sport. Patří mezi ně např. cyklistické přilby pro dospělé a děti, které splňují vysoké bezpečnostní normy, vhodná světla na kolo, brašny a batohy a také elektrické pumpičky na pneumatiky. V horkém počasí se vám bude hodit také funkční cyklistické oblečení, které vás ochrání před škodlivými slunečními paprsky. Trička s krátkým a dlouhým rukávem nebo šortky značek Alé, FOX, ASSOS, Oakley a Santini se hodí na jakoukoli trasu. 

Dobrý online sportovní obchod nabízí širokou škálu vybavení a příslušenství pro různé sporty. Vyplatí se vsadit na známé a důvěryhodné značky, protože ve sportu jde především o pohodlí, funkčnost a správné technické parametry. Dobrý obchod by však měl nabízet i něco víc – profesionálního prodejce sportovního vybavení poznáte podle toho, že dokáže přizpůsobit vybavení různým úrovním rozpočtu, disciplínám nebo odbornosti. Důvěřujte odborníkům a užívejte si sportovní potěšení!


Autor: TZ, red

Hřeje mě pohyb. Běží se na podporu obětem zemětřesení v Turecku a Sýrii

Včera v 09:48

Sportovně-charitativní akce Hřeje mě pohyb si na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy vybudovala již svou tradici. Letošní třetí pokračování odstartuje v neděli 2. dubna v 11 hodin.

Na 1/2Maratonu Praha budou závodit dvojnásobný vítěz nebo elitní běžkyně

30. března 2023 ve 14:37

V sobotu se do pražských ulic vydají běžci. 1/2Maraton Praha se po roce vrací. Ozdobou budou nejenom tisíce běžců, ale také elitní atleti. 

V sobotu se bude uklízet v Nových Vysočanech

30. března 2023 v 08:51

Další úklidová akce v sobotu 1. dubna v Nových Vysočanech v Praze 9.

Praha 4 instaluje na hřiště nové workoutové prvky

25. března 2023 ve 13:08

Vybavení několika oblíbených sportovišť v Praze 4 doplní v letošní sezóně nové workoutové prvky. Rozšíření počtu veřejných hřišť, na kterých budou návštěvníkům k dispozici i konstrukce pro posilování s vlastní vahou již schválila rada městské části.

Turnaj ve stolním tenise O plecháček

20. března 2023 ve 20:24

Čtyři stoly, čtyři kategorie a krásné ceny v neděli 26. března na turnaji ve stolním tenise.

Maraton pro roztroušenou sklerózu podpoří pacienty s tímto onemocněním

20. března 2023 v 09:31

Symbolicky zdolat trasu z Maratonu do Athén se pokusí pacienti s roztroušenou sklerózou. Zapojí se do Maratonu s roztroušenou sklerózou (MaRS) a společným cvičením, procházkou i jízdou na rotopedu pokoří vzdálenost 42 kilometrů. Na maratonce letos čekají lekce jógy, tai-či...

Březnové plavání s Prahou 1

18. března 2023 ve 21:52

Závod v plavání O pohár Prahy 1 se koná v bazénu Tyršova domu v sobotu 25. března od 14 do 18 hodin.

Nordic walking v Praze 14

15. března 2023 ve 14:59

Dynamická chůze se speciálními sportovními holemi s Hanou Dvořákovou v pondělí 20. března.

S Běžeckou školou Prahy 4 na Dívčí hrady

14. března 2023 v 11:52

Předposlední výběh Běžecké školy Prahy 4 ze Žlutých lázní bude pro pomalou skupinu 8 kilometrů s perfektními výhledy na Prahu 4 z Dívčích hradů.

Praha 14: Pochod pro mozek

7. března 2023 ve 14:41

Kondiční chůze spojená s posilováním mozku hravou formou 15. března od 9 do 13 hodin. Projdete okolí KC Kardašovská, odkud je vycházka vedena, dále na Lehovec, Kyje, Hloubětín, rozhledna Doubravka.

Krčská čtyřka – závod o pohár starosty Prahy 4

7. března 2023 v 10:24

Se vstupem Běžecké školy Prahy 4 do jejího desátého ročníku připravila radnice první běžecký závod s názvem Krčská čtyřka o pohár starosty MČ Prahy 4.

Bruslařská sezóna na Dvojce je prodloužena

24. února 2023 v 08:15

V Grébovce i v Jammertale na Folimance prodloužila Praha 2 bruslařskou sezónu. Na kluzištích můžete bruslit do 5. března.

Praha 14: Turnaj ve stolním tenisu o pohár starosty

22. února 2023 ve 21:17

Poměřit své síly ve stolním tenisu můžete na turnaji pro amatérské hráče a hráčky v sobotu 11. března.

Další články
Nahoru