Dnes Úterý - zatazeno -1°C
Zítra Středa - zatazeno 0°C
Úterý 7. 12. 2021
Svátek má Ambrož, Benjamín
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Lifestyle / Zdraví

Profesia days a HR days v Letňanech

Veletrh práce Profesia days a odborný veletrh HR days, se konají ve středu 6. a čtvrtek 7. října na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany. Letos je navíc doprovází odborná konference Hospodářské komory ČR s názvem HR chytře.

Profesia days jsou kontaktní akcí, kde se potkávají zástupci zaměstnavatelů s potenciálními zaměstnanci. V rámci doprovodného programu zde vystoupí zajímavé osobnosti podnikatelské, kulturní i sportovní scény.

Představeny budou i výsledky několika zajímavých studií zaměřených na trh práce v ČR. HR days jsou největším fórem pro setkávání a diskuse HR profesionálů se širokou nabídkou témat, která aktuálně hýbou trhem práce.

Akce doprovází program s prezentacemi zajímavých osobností z různých oblastí: úspěšnými podnikateli, předními kouči, sportovci, trendmakery. Zpestřuje je i zajímavá nabídka služeb v rámci poradenské a vzdělávací zóny.


Autor: TZ, red

Zdravotnický hackathon vyhrálo zařízení na automatické měření výdeje moči pacientů

22. listopadu 2021 v 11:59

Od pátku do neděle se v Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) utkalo téměř 200 českých a zahraničních hackerů na akci European Health Hackathon 2021. Akce, jejímž cílem bylo během 48 hodin vytvořit inovace ve zdravotnictví, se konala fyzicky v IKEM...

Saunia má otevřeno i 17. listopadu

15. listopadu 2021 v 18:47

Saunové světy Saunia mají otevřeno i během státního svátku ve středu 17. listopadu. Týká se to také všech šesti pražských poboček: Galerie Butovice, Vivo! Hostivař, Westfield Chodov, Centrum Černý Most, Galerie Harfa a Centrum Krakov.

Další články
Nahoru