Dnes Pondělí - zatazeno 15°C
Zítra Úterý - oblacno 15°C
Pondělí 20. 3. 2023
Svátek má Světlana
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Lifestyle / Zdraví

Profesia days a HR days v Letňanech

Veletrh práce Profesia days a odborný veletrh HR days, se konají ve středu 6. a čtvrtek 7. října na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany. Letos je navíc doprovází odborná konference Hospodářské komory ČR s názvem HR chytře.

Profesia days jsou kontaktní akcí, kde se potkávají zástupci zaměstnavatelů s potenciálními zaměstnanci. V rámci doprovodného programu zde vystoupí zajímavé osobnosti podnikatelské, kulturní i sportovní scény.

Představeny budou i výsledky několika zajímavých studií zaměřených na trh práce v ČR. HR days jsou největším fórem pro setkávání a diskuse HR profesionálů se širokou nabídkou témat, která aktuálně hýbou trhem práce.

Akce doprovází program s prezentacemi zajímavých osobností z různých oblastí: úspěšnými podnikateli, předními kouči, sportovci, trendmakery. Zpestřuje je i zajímavá nabídka služeb v rámci poradenské a vzdělávací zóny.


Autor: TZ, red

Praha 9 připravuje Velikonoční potravinovou sousedskou sbírku

Včera v 10:17

Na úterý 4. dubna připravila radnice Prahy 9 Velikonoční potravinovou sbírku. Sbírat se budou trvanlivé potraviny a hygienické potřeby. Sbírka je určena pro seniory v nouzi, samoživitele a klienty Armády spásy.

Adapterra Awards hledá v Praze projekty zaměřené proti suchu, přehřívání nebo záplavám

Včera v 07:26

Až do 31. března je stále možné nominovat administrativní budovy, domy, veřejná prostranství, parky, úpravy řek či území v krajině do 5. ročníku celostátní soutěže Adapterra Awards, kterou pořádá Nadace Partnerství ve spolupráci s Integra Consulting. Jednat se má o již realizované projekty...

Den pro zdraví v Praze 6

17. března 2023 ve 20:13

Ve středu 22. března se od 9:30 hodin koná na hřišti Aritmy v Praze 6 – Vokovicích Den pro zdraví.

Praha 18 zve na Den zdraví. Co chystají organizátoři?

12. března 2023 v 10:12

V obřadní síni radnice Prahy 18 se koná ve středu 5. dubna Den zdraví. Nabídne měření tlaku a tepu, hladiny cukru v krvi, cholesterolu nebo očního tlaku.

V pokračování kampaně propagující alternativy jednorázových obalů se opět objeví herec Matějovský

1. března 2023 ve 12:17

Tématu předcházení vzniku odpadu a naplnění principů cirkulární ekonomiky se Pražské služby věnují i v rámci svým marketingových aktivit a kampaní. Již v minulosti největší pražská svozová firma představila kampaň Jde to i jinak! Ta upozorňovala na negativa používání jednorázových odpadů a zároveň...

Další články
Nahoru