Dnes Středa - zatazeno 17°C
Zítra Čtvrtek - polojasno 17°C
Středa 24. 7. 2024
Svátek má Kristýna
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Prodejna Tesco se vrací do obchodního domu Máj
Prodejna Tesco na Národní brzy přivítá zákazníky. Foto: archiv

Prodejna Tesco se vrací do obchodního domu Máj

Slavnostní otevření prodejny Tesco v obchodním domě Máj na pražské Národní třídě proběhne v pondělí 24. června v 9 hodin. Prostor a nabídka sortimentu jsou řešeny unikátním způsobem, který přesně odpovídá umístění v centru města a jeho návštěvníkům. Zároveň zde bude nově otevřena prodejna Žabky.

„Prodejna Tesco na Národní třídě patří mezi vlajkové lodě naší společnosti a představuje jednu z našich prvních prodejen, které jsme na českém trhu otevřeli. Máme proto obrovskou radost, že budeme mít příležitost otevřít prodejnu po kompletní rekonstrukci v novém moderním designu, který zatím jinde nepoužíváme. Pro společnost Tesco je znovuotevření věhlasné prodejny významným krokem v plánovaném růstu, zároveň je pro nás závazkem působit jako odpovědná firma a podporovat místní komunity. Při příležitosti otevření nové prodejny podpoříme příspěvkem 50 000 korun místní organizaci Život 90. Obchod bude darovat své potravinové přebytky Potravinové bance pro Prahu a Středočeský kraj,“ říká Katarína Navrátilová, generální ředitelka společnosti Tesco Česká republika.

Prostor, design i nabídka sortimentu jsou řešeny unikátním způsobem vytvořeným speciálně pro tuto prodejnu. Pro navození příjemnějšího prostředí firma využívá více dřevěných prvků než v jiných prodejnách. V pekárně a v pokladní zóně je zvolen design cihlové fasády. Na několika místech jsou na regálech umístěny výrazné brandové rámy pro speciální vystavení zboží.

Nabídka sortimentu se primárně zaměří na čerstvé potraviny jako ovoce, zeleninu, pečivo, mléčné výrobky, rostlinné alternativy, dále pak různé snacky, výhodná menu ideální na obědy a svačiny, hotová jídla, nealkoholické i alkoholické nápoje, zahraniční kuchyně a prémiové zboží. K dispozici budou také služby virtuálního operátora Tesco Mobile.

U příležitosti slavnostního otevření prodejny věrným zákazníkům s programem Clubcard Tesco nabídne slevu ve výši 20 procent na veškerý sortiment v prvních dvou dnech (24. až 25. června). První zákazníci dostanou jako dárek na oslavu šumivé víno.

Prodejna Tesco bude opět umístěna v podzemním patře. Nově v přízemí pak bude otevřena prodejna Žabka.


Autor: red

Zákaz nočního vjezdu do centra začal platit

Dnes v 15:41

Na základě dlouhodobých stížností obyvatel Prahy 1 na rušení nočního klidu a hlučný provoz na území centrální městské části iniciovala MČ Praha 1 opatření zakazující vjezd v nočních hodinách do ulic v části Starého Města. Opatření se stává, rozmístěním posledních potřebných značek dne...

Clubcard poukázky a kupony je možné nově uplatnit na Tesco Online nákupy

Dnes v 15:31

Poukázky a kupony Clubcard získané za body nasbírané při nákupech mohou zákazníci nově uplatnit  i při objednávce na Tesco Online. Platí to i pro exkluzivní studentskou slevu 10 procent s průkazem ISIC.

Magistrát na týden vyvěsí při příležitosti Prague Pride duhové vlajky

Dnes v 15:28

Pražský magistrát vyvěsí od 5. do 12. srpna na budovách Nové radnice na Mariánském náměstí a Škodova paláce v Jungmannově ulici duhové vlajky při příležitosti festivalu o životě leseb, gayů, bisexuálů či translidí a queer lidí (LGBT+) Prague Pride. Vyplývá to z dokumentu, který v pondělí schválili...

Univerzitní centrum energeticky efektivních budov má dva nové expertní týmy

Dnes v 11:19

Univerzitní centrum energeticky efektivních budov (UCEEB) ČVUT v Praze, které letos slaví 10 let od zahájení své výzkumné činnosti, rozšířilo své aktivity o dva odborné týmy. První z nich se zabývá Cirkulárním stavebnictvím, druhý pak Moderní energetikou. Celkem tak v UCEEB působí již...

V Zoo Praha se narodilo mládě velblouda dvouhrbého domácího

Dnes v 10:37

Do skupiny velbloudů dvouhrbých domácích v pražské zoo přibylo mládě. Samce, který se narodil v sobotu 20. července, mohou lidé spatřit ve venkovním výběhu spolu s ostatními členy stáda. Mládě i matka dobře prospívají, malému velbloudovi sílí nohy. ČTK to sdělila kurátorka kopytníků Zoo Praha...

Ministr Baxa prodlouží mandát řediteli Národního divadla Burianovi

Včera ve 13:12

Stávající ředitel Národního divadla (ND) Jan Burian zůstane ve funkci do konce července 2028, aby se pod jeho vedením dokončila rekonstrukce Nové scény ND. Novinářům to řekl ministr kultury Martin Baxa (ODS).

Praha 4 vymění písek v pískovištích

Včera v 09:55

Vedení Prahy 4 na svém nedávném jednání rozhodlo o tom, že městská část uzavře smlouvu o výměně písku v pískovištích a doplnění dopadových plochách na dětských hřištích ve správě městské části s pražskou společností Great Garden CZ.

Další články
Nahoru