dnes
Neděle - prehanky-snih
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih
0°C
Pražské krimi

Proč zanedbaná poškrábaná žena vzala nohy na ramena a štěně nechala u štípaček?

Operátor Městské policie Praha 14 přijal ve středu kolem poledního oznámení, že se na střeše budovy v ulici Slévačská nacházejí dvě neznámé osoby, které zde kradou měděné oplechování. Na místo byla ihned vyslána autohlídka strážníků.

Ti si po příjezdu hned všimli, že se v ulici před budovou ubytovny nachází žena zanedbaného zevnějšku. Ruce měla špinavé a na obou měla čerstvé krvavé škrábance. Oznamovatel, který zde byl též, ji označil jako podezřelou z krádeže. Když si jich žena všimla, hned se dala na útěk.

Strážníci ji dostihli a zjistili, že dotyčné je uložen podmínečný trest za majetkovou trestnou činnost. Kousek od místa činu strážníci našli batoh modré barvy, vedle něj ležely tři kusy měděného plechu a štípací kleště. Dále zde našli stěně křížence, který patřil, podle jejích slov, podezřelé ženě.

Současně strážníci provedli v okolí pátrání po druhé osobě – muži. Bohužel s negativním výsledkem. Hlídka ženu včetně zajištěného místa trestného činu předala místnímu oddělení Policii ČR k dalšímu šetření. Štěně křížence skončilo v pražském útulku v Troji.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru