dnes
Sobota - zatazeno
2°C
zítra
Neděle - snih
1°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
0°C
Víkendové tipy

Proč jednáte, jak jednáte? Dozvíte se na víkendovém setkání terapeutické skupiny

Terapeutický zážitkový workshop se koná od 22. do 24. ledna v Praze 4. Setkáním budou provázet psychoterapeuti Jana Tamchynová, Jan Kobylka a Jan Gibas.

„Co budeme dělat? Společně si nakreslíme další osobní mapy a nováčci budou pracovat na svých základních mapách – mapě vlastního života a mapě osobního vývoje. Nad nimi si pak budeme své životní příběhy vyprávět. Společně budeme hledat možnosti dalšího rozvoje, cestu ke zdraví. V indikovaných případech, kdy má jedinec problém mluvit o svém nitru před více lidmi, je možné přijít a udělat si základní soubor map, které může využít v rámci následné individuální terapie,“ popisuje Jana Tamchynová.

Zajímá vás, proč jednáte, jak jednáte? Chcete nahlédnout do podstaty svého já? Chcete najít příčinu svých současných potíží? A ověřit si, zda by vám nepomohla právě terapie? Během workshopu si lze vytvořit celý soubor osobních map, což už samo o sobě je velký zážitek.

A nejen ty již zmíněné, tedy mapu života a vlastního vývoje, ale i mnohé další. Například mapu rodu, mapu těla, závislostí, křivd a dokonce i mapu vlastní životní strategie. „Nad mapami si pak své životní příběhy vyprávíme, poznáte řadu zajímavých lidí a jejich příběhy. Často velice pohnuté. Ale především poznáte sami sebe! Hluboká sebereflexe, skutečný náhled na sebe sama i na vlastní život. Bez toho není cesty k dalšímu rozvoji. To je jeden ze stěžejních předpokladů,“ pokračuje Jana Tamchynová.

„Nelekejte se, během našich setkání nejde jen a jen o vážnou práci, na své si přijde i vaše vnitřní hravé dítě a samozřejmě i vaše tělo! Cvičíme, děláme sochy, kreslíme, blbneme, užíváme prvky z jógy, vymýšlíme kreativní hříčky, pro zvládání stresů a jiných nepříjemných stavů nacvičujeme různé techniky, někdy i plaveme. Je toho prostě hodně. Je zde šance i pro profesní rozvoj. Zajímá vás samotná psychoterapie jako taková? Její procesy a prostředky? Chcete poznat, jak se terapie provádí a co je její podstatou? Chcete si ji sami vyzkoušet? Na vlastní kůži? Zjistit, zda pro ni náhodou nemáte vrozený talent? Anebo už dokonce terapii roky provádíte a chcete se naučit něco nového? Rádi se s vámi o řadu novinek a nápadů podělíme. Jste vítáni, přijďte mezi nás,“ dodává psychoterapeutka Jana Tamchynová.

Víkendové setkání terapeutické skupiny:

22. – 24. 1. 2016, Mateřská školka, Němčická 16/1111, Praha 4.

Setkáním provází: RNDr. Jana Tamchynová, PhDr. Jan Kobylka, Jan Gibas

Pátek – začátek v 17:30 hodin, konec v 21 hodin

Sobota a neděle – začátek v 9, konec v 15 hodin

S sebou budete potřebovat podložku nebo karimatku, deku, případně občerstvení a přivezte si sebou všechny osobní mapy, pokud už nějaké máte. Pro mimopražské zájemce je možnost za mírný poplatek přespat přímo ve školce.

Informace a přihlášky: jana@tamchynova.cz, nebo na tel.: 603366238.

Cena 2000 korun. Platba na místě. Pro zájemce, kteří se účastnili předchozích workshopů a práce s mapami, je sleva 10%.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru