dnes
Středa - zatazeno
9°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
10°C
pozítří
Pátek - zatazeno
12°C
Probuď v sobě gibona! Zoo zve na oslavy
Rodinka gibonů stříbrných. Foto: Petr Hamerník / Zoo Praha

Probuď v sobě gibona! Zoo zve na oslavy

Tento týden můžete v Zoo Praha slavit hned dvakrát. V pátek tu oslaví první narozeniny mládě gibona stříbrného. V sobotu si rozhodně ujít oslavy v rámci Mezinárodního dne tygrů.

V pátek 29. července se můžete připojit ke gratulantům při oslavě prvních narozenin samečka gibona stříbrného a přesvědčit se na vlastní oči, jaký se z malého Silvera Arrowa stal za rok zdatný akrobat. Během celého dne si i vy můžete zkusit, jaké je to být gibbonem – na stánku u jejich výběhu budou celý den připraveny aktivity pro děti a dospělé.

V sobotu 30. července se můžete připojit k oslavám Mezinárodního dne tygrů. Zajímavosti ze života tygrů vám během celého dne zprostředkují průvodci na informačním stánku poblíž Pavilonu šelem a plazů a ve 14:30 se pak můžete těšit na výjimečné komentované krmení tygrů v jejich venkovních výbězích.
Program pátek
10:00 – 15:00         Probuď v sobě gibona! – vzdělávací stánek u expozice gibonů
11:30 a 14:00        Komentované krmení gibonů

Program sobota
10:00 – 16:00     Ze života tygrů – informační stánek poblíž Pavilónu šelem a plazů
14:30    Komentované krmení tygrů ve venkovních výbězích


Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Další články
Nahoru