Dnes Sobota - zatazeno 2°C
Zítra Neděle - zatazeno 6°C
Sobota 3. 12. 2022
Svátek má Svatoslav
Advent v Praze
Tipy na adventní akce v metropoli
Pražské krimi

Problémovou klientku vyvedli z hotelu

Problémová klientka jednoho z hotelů v Praze 10 včera večer odmítala i přes výzvy personálu opustit ubytovací prostory. Společnou řeč nenašla ani s přivolanými strážníky, proto byla za pomoci donucovacích prostředků vyvedena ven a následně předvedena na Policii České republiky.

Opakované porušení ubytovacího řádu a nereálné požadavky jedné z klientek hotelu na Praze 10, přiměly manažera zařízení k předčasnému ukončení jejího pobytu. Devětapadesátiletá turistka však nehodlala nastalou situaci akceptovat a nadále trvala na vlastním setrvání. Její postoj nezměnila ani hlídka pražských strážníků, která se na základě oznámení dostavila na místo.

Ve chvíli, kdy přítomnost uniformované úřední osoby a zákonné výzvy neměly žádný účinek, strážníci zahájili předvedení na místní oddělení státní policie. Dotyčná však zareagovala kladením aktivního odporu, proto bylo proti ní použito donucovacích prostředků. Strážníci nebyli pro ženu ani nadále vhodnými partnery při řešení nastalé situace, a tak si celou záležitost převezme příslušný správní orgán.
Autor: Alo

Utíkal jako o život

30. listopadu 2022 ve 12:36

Do pronásledování utíkajícího muže se v pátek 25. listopadu zapojily dvě hlídky strážníků. Na základě oznámení jeli strážníci prověřit údajného uživatele drog do Mochovské ulice.

Řídil pod vlivem a parkoval na chodníku

17. listopadu 2022 v 09:10

Během řešení přestupku s řidičem nákladního vozidla na Václavském náměstí v neděli po 22hodině si hlídka strážníků všimla, že za služebním vozem stojí černé BMW. Když strážníci odjeli, zaparkoval řidič tohoto vozu v zóně placeného stání částečně na chodníku, v rozporu s dopravním...

S propanbutanovými lahvemi na vozíku

15. listopadu 2022 ve 14:49

Nedaleko křižovatky ulic U Plynárny a U Hellady si v neděli v 5 hodin ráno hlídka strážníků všimla muže tlačícího vozík přikrytý plachtou. Jakmile spatřil hlídku, odstavil vozík za zaparkované auto a snažil se zmizet.

Vyškubl ženě v metru mobilní telefon a chtěl zmizet

14. listopadu 2022 ve 14:44

Ve chvíli, kdy hlídka strážníků v sobotu po poledni během kontroly nástupiště stanice metra Náměstí Republiky zaslechla ženské volání: „Zastavte ho, ukradl mi mobil!“ proběhl kolem ní muž s batohem na zádech.

Kradené auto vypátrali během několika hodin

10. listopadu 2022 v 10:09

Policisté pohotovostní motorizované jednotky si všimli na náměstí Míru ve středu v časných ranních hodinách auta, které před několika hodinami odcizil neznámý pachatel v Praze 10. Rozhodli se ho proto zastavit a řidiče zkontrolovat. K zastavení však policisté přistoupili až v době, kdy si na pomoc...

Za volantem nastartovaného auta seděl silně podnapilý muž

8. listopadu 2022 v 19:42

Auto s běžícím motorem a spící osobou na sedadle řidiče zaměstnalo v sobotu kolem čtvrté hodiny ráno strážníky v Praze 2. Muž, který se po probuzení neváhal přiznat k předchozí jízdě, vykazoval známky požití většího množství alkoholu, jehož přítomnost následně potvrdila dechová zkouška. Celou...

Další články
Nahoru