dnes
Čtvrtek - skorojasno
5°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
Pražské krimi

Pro pár stovek mu hrozí deset let. Loupil v papírnictví

Neznámý muž přišel pětadvacátého dubna do prodejny v ulici Tusarova chvíli před sedmnáctou hodinou a rovnou využil toho, že se uvnitř krom ženy za pultem nenachází nikdo jiný. Proto si to okamžitě namířil za pult, kde začal prodavačku ohrožovat nožem s patnácticentimetrovou čepelí, přičemž požadoval vydání všech peněz.

Na to konto si přisvojil hotovost v řádu několika tisíc korun a z místa loupeže utekl. Jak před loupeží, tak i po ní zachytily pachatele bezpečnostní kamery. Z těchto záběrů je zřejmé, že se pachatel ve vchodu jednoho z nedalekých domů po loupeži převlékl, lépe řečeno svlékl si tříčtvrteční černou bundu, a zůstal tak oblečený pouze v košili starorůžové, nebo oranžové až lososové barvy.

pachatel-po-loupezi-tusarova-nahled Pachatele prodavačka kriminalistům popsala jako muže ve věku 40 – 45 let, štíhlé, 180 – 185 cm vysoké postavy, který měl na tvářích několikadenní strniště a na hlavě kratší tmavé vlasy. V ruce při odchodu třímal igelitovou tašku tmavě modré barvy.

Kriminalisté touto cestou prosí o pomoc při pátrání po pachateli širokou veřejnost. Jakékoliv informace k jeho osobě, nebo místu jeho pobytu mohou pozorní občané kriminalistům předat prostřednictvím linky tísňového volání 158.

 


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru