Dnes Čtvrtek - prehanky-dest 18°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 20°C
Čtvrtek 13. 6. 2024
Svátek má Antonín
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Cestování

Pro karlovarský festival chystá innogy road show u Mlýnské kolonády

Během Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary společnost innogy každoročně organizuje aktivity pro veřejnost. Ani letošní sedmapadesátý ročník, který se uskuteční od 30. června do 8. července, nebude v tomto hledu jiný. Na co se mohou letos návštěvníci těšit?  

„Karlovarský festival je pro nás obrovskou příležitostí zkusit každý rok něco nového, aby hosté zažili něco navíc či něco jiného. Letos máme v plánu road show u Mlýnské kolonády, kde se budou konat talk shows tvůrců námi koprodukovaných filmů či podvečerní recitály vybraných umělců,“ sdělil mluvčí innogy Martin Chalupský. 

„Chceme také, aby lidé díky nám chodili do festivalových kin. Proto budou opět hledat kešky, které na innogy Pointu u Mlýnské kolonády vymění za vstupenky do večerního kina, často právě na premiéry soutěžních snímků. Letošní novinkou je pondělní akce v městské Galerii. 3. července od 19. hodiny bude v provozu Kino Filmové nadace. Promítneme tam Kobry a užovky a Il Boemo. Filmy, které byly natočeny podle scénářů oceněných Filmovou nadací. Oba tyto snímky získaly Českého lva za nejlepší celovečerní hraný film," dodal. 


Autor: Cen

Akční dovolená s rodinou: Objevujte Itálii v karavanu

11. června 2024 v 19:24

Povalování na pláži vás baví jen chvilku a na jednom místě se po chvíli nudíte? Chcete si užít dovolenou s rodinou a zároveň zažít dobrodružství, volnost i pohodu? Půjčte si karavan, šlápněte na to a vydejte se prozkoumat okolí nádherného Lago di Garda nebo si vychutnávejte horskou krásu Dolomit....

EPU na dovolené najde zajímavá místa po celé republice

22. května 2024 v 07:46

Aplikace EPU na jednom místě sdružuje aktuální informace národních parků a chráněných krajinných oblastí. V současnosti si můžete vybrat z nabídky více než 170 výletů po celé České republice. U každé trasy je uvedena vzdálenost, celkové převýšení, krátký popis a předpokládaná...

Další články
Nahoru