Dnes Středa - zatazeno 10°C
Zítra Čtvrtek - prehanky-dest 11°C
Středa 24. 4. 2024
Svátek má Jiří
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Lifestyle / Zdraví

Přivítejte jaro s vůněmi od Asombroso

Nezbytným doplňkem jarních dnů je nový parfém. Dopřejte si proto vůni, která podtrhne vaši jedinečnost v tomto nejkrásnějším období roku. Vsaďte na vůně od ikonické značky Asombroso, jejímž autorem je světoznámý návrhář Osmany Laffita. I ve svých vůních se Osmany inspiroval vášnivou energií své rodné Kuby.

asombroso-vune_1

Ideální pro jarní období je nejnovější vůně The Noble 

Pro jaro jsou ideální svěží vůně, které podtrhnou váš osobitý styl.

Dámská vůně The Noble je ovocně-květinová a lehce ovocná a přenese vás do světa přepychu a elegance. Najdete v ní tóny sladkých švestek a broskví, ale také esenci růže, exotické orchideje a magnolie. Vše uzemní afrodiziakální mošus, vanilka a santalové dřevo. Vůně je ztělesněním krásny, ženskosti a smyslnosti. 

Pánská vůně The Noble je lehce citrusová s mořskými a dřevitými tóny. Působí jako elektrizující elixír mužské energie, který propůjčí křídla a umožní dosáhnout nepoznaných výšin. Ve vůni najdete svěží mandarinku a grapefruit, vše se snoubí s vášnivou esencí vavřínu a dřevitého quaiac wood. V základní nótě parfému vás pohltí souhra santalového dřeva, mošusu, pačuli a ambry. Vůně je opravdovým zážitkem a identitou odvážného a charismatického muže. 

A jak vznikl nejnovější parfém The Noble? „Potřebuji neustále něco tvořit. To je to, co mi dodává energii a přináší radost. Moje parfémy měly vždy velký úspěch. Snažím se, aby každá vůně byla osobitá a samozřejmě jiná než ty předchozí. Dostával jsem stále mnoho dotazů, kdy už konečně bude další vůně. A tak vznikla noblesní a elegantní The Noble,“ vysvětluje sám autor Osmany Laffita. 

Doplňte svůj jarní repertoár i o parfémy The Dream a The Black 

Další skvělé tipy na obnovu vašeho jarního repertoáru vůní jsou parfémy The Dream a The Black pro muže i ženy.

Dámská vůně The Dream je sladká, ovocně-květinová a dřevitá vůně pro všechny ženy, pro které je život výzvou a radostí. Vůně The Dream pro pány je pak kořenitě-dřevitá, ambrová a mošusová. Je silně návyková a naučí muže znovu snít. 

Vůně The Black byly uvedeny na trh v roce 2018 a ihned se staly bestsellerem. Dámská vůně The Black má květinové, dřevité a mošusové tóny a je ideální pro ženu, která si je vědoma své síly, ženskosti a jedinečnosti. Pánská vůně The Black je mužná, okouzlující a rafinovaná a najdete v ní tóny citrusů, pačuli a bergamotu, ale i levanduli a jasmín. 

Asombroso ve španělštině znamená úžasný… dechberoucí… A takové jsou i všechny produkty Asombroso.  Všechny produkty najdete na webu www.asombroso.cz, parfémy a kosmetiku i v parfumeriích Fann.


Autor: red

Celostátní kolo Zeměpisné olympiády opět po roce na Albertově

20. dubna 2024 ve 13:09

Ve školním roce 2023/2024 se koná již 26. ročník Zeměpisné olympiády, soutěže pro nadané žáky v zeměpise (geografii). Ve dnech 25. a 26. dubna se pak v prostorách Přírodovědecké fakulty UK na Albertově uskuteční celostátní kolo soutěže, ve kterém se úspěšní řešitelé krajských kol se utkají...

V Praze 4 otevřeli Doupě, klub bude pomáhat dětem a mladistvým

14. dubna 2024 v 08:46

Praha 4 má nízkoprahové zařízení pro děti a mládež, klub Doupě. Klub s nízkým prahem znamená, že je otevřen dětem a mládeži bez nutnosti udávat jméno, věk, adresu či jiné osobní údaje. Pomáhat bude hlavně dětem a mladistvým, kteří se nacházejí v nepříznivé životní situaci nebo jsou takovou situací...

Program Šestka táborová vstoupil do dalšího ročníku

4. dubna 2024 v 09:47

I v letošním roce podpoří Praha 6 rodiny s dětmi v tradičním programu Aktivní město – Šestka táborová. Program byl zahájen 1. dubna. Na prázdninové pobyty dětí ve věku 3 až 18 let na letních táborech, pobytových, příměstských nebo sportovních soustředěních, získají rodiče od radnice městské části...

Diakonie Praha odhaluje životy lidí s autismem

31. března 2024 ve 21:11

Na 2. dubna připadá každoročně Světový den porozumění autismu. Diakonie Praha k této příležitosti spouští osvětovou kampaň o životě lidí s autismem a chováním náročným na péči. Skrze výstavu fotografií a audio příběhy chce přiblížit široké veřejnosti, jak mohou lidé s tímto typem postižení vnímat...

Čapadlo u Hollaru nabídne pivnici, kavárnu, bary i cvičení jógy

29. března 2024 v 06:28

Novým provozovatelem čapadla u Hollaru v Praze 1 je od března Robert Koura, šéfkuchař pražské restaurace U Pinkasů. Zónu kolem čapadla se svým týmem upravil a pokud tomu bude přát počasí, v polovině dubna by ho rád zpřístupnil veřejnosti.

Další články
Nahoru