dnes
Čtvrtek - skorojasno
5°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
Pražské krimi

Přítel pobodal matce syna. Všichni byli pod vlivem

Včera, krátce po jedenadvacáté hodině, jsme na tísňovou linku 158 přijali oznámení o pobodání muže v ulici Jordana Jovkova v Praze 4. Na místo okamžitě vyjeli policisté, kriminalisté stálé výjezdové skupiny i záchranáři.

Policisté na místě zjistili, že vše začalo hádkou mezi sedmapadesátiletou ženou a jejím synem. Poté, co se žena spolu se svým partnerem vrátila z oslavy domů, čekal v bytě její syn. K rozepřím mezi nimi údajně docházelo opakovaně, a proto to nebylo nic výjimečného. Ženy se však tentokrát zastal její šestašedesátiletý přítel. To se ale synovi nelíbilo a údajně měl muže několikrát udeřit do obličeje a vulgárně mu nadávat.

Po několika minutách se situace uklidnila. Když se šestatřicetiletý muž rozhodl z bytu odejít, situace opět vygradovala v hádku. Při vzájemné potyčce došlo ke strkanici, která vyústila pobodáním mladšího z mužů. Ten skončil v péči záchranářů, kteří ho převezli do nemocnice k ošetření. To, že měla hádka tak dramatický průběh, mohl ovlivnit i fakt, že všichni aktéři tohoto nešťastného incidentu byli pod vlivem alkoholu.

Šestašedesátiletého muže policisté na místě zadrželi. V současné chvíli je v cele předběžného zadržení a je podezřelý ze spáchání trestného činu těžké ublížení na zdraví, za což mu v případě odsouzení hrozí až desetiletý trest. Kriminalisté však celou událost usilovně prověřují a zjišťují veškeré podrobnosti, které napadení předcházely.

 


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru