dnes
Sobota - polojasno
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
5°C
Přišel domů a zjistil, že je paroháč. Milence manželky pak brutálně zmlátil
Chvíle vášně později vystřídalo násilí. Ilustrační foto: Nenad Mladenovic / sxc.hu

Přišel domů a zjistil, že je paroháč. Milence manželky pak brutálně zmlátil

Kam až může dojít nevěra, ukazuje čerstvý případ z pražských Řep. V neděli po poledni se vracel do bytu v Makovského ulici muž se svým kamarádem. Jeho manželka byla doma, ale v posteli s ní ležel šestadvacetiletý milenec.

Dva muži, se kterými milenecký pár ve vášnivých chvílích nepočítal, začali naháče mlátit pěstmi doslova nehlava a nepřestali, ani když oběť jejich útoku upadla do bezvědomí. Ležícímu nešťastníkovi na zemi útočníci uštědřili ještě několik kopanců.

„Výsledkem brutálního útoku bylo krvácení do mozku, zlomeniny obličejových kostí a několik zlomených žeber, pročež napadený skončil v péči lékařů urgentního příjmu,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Anketa

Byli jste někdy svému partnerovi nevěrní?

52.2%
(52.2%)
47.8%
(47.8%)
Útočníci poté odešli z bytu pryč, aniž by zraněnému poskytli jakoukoliv pomoc. Oba pachatele ve věku 39 a 41let zadrželi o několik hodin později policisté Místního oddělení Řepy.

Případ momentálně prošetřují kriminalisté prvního oddělení prvního policejního obvodu, jehož vyšetřovatel obvinil dvojici zadržených z trestných činů těžké ublížení na zdraví a omezování domovní svobody. Za tyto trestné činy hrozí násilníkům trest odnětí svobody až na deset let.


Autor: Mojmír Kadeřábek

Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Surovost: I takto zle můžete dopadnout, když se rozhodnete v Praze vzbudit spáče. A ještě jsou po vás žádány peníze za čepici!

6. listopadu 2017 v 09:44 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Od srpna pátrají policisté z místního oddělení Zličín po násilníkovi, který ve vestibulu stejnojmenné zastávky metra bezdůvodně napadl jednoho z cestujících. Napadený si při výstupu z vagonu všiml spícího muže na sedačce a zavolal na něj, aby vstával, že souprava je v cílové stanici a dál již...

Další články
Nahoru