Dnes Sobota - jasno 20°C
Zítra Neděle - jasno 23°C
Neděle 4. 6. 2023
Svátek má Dalibor
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Připravte své vlasy na léto. 7 tipů ze salónu Klier, jak na to
Noční vlasové sérum pro poškozené a křehké vlasy Kérastase Nutritive 8H Magic Night Serum, 90 ml. Foto: Klier.cz

Připravte své vlasy na léto. 7 tipů ze salónu Klier, jak na to

Léto, teplo, sluníčko, moře a dovolená. Pro nás je to sen a balzám na duši, ne už tak úplně pro naše vlasy. Myslete na ně a připravte je na toto náročné období předem.

Odborníci ze salónu Klier přináší několik doporučení, jak na to. 

Tipy, jak připravit vlasy na léto

  • Svěřte své vlasy ještě před létem do rukou kadeřníka a nechte si je zastřihnout. Roztřepené konečky můžou způsobit poškození délky vlasů. Pokud vlasy zastřihnete ještě před létem, odmění se vám hebkostí, poddajností a krásným vzhledem. O trošku kratší vlasy se budou v létě také příjemněji nosit a pokožka hlavy se bude méně potit.

  • Dopřejte vlasům před prázdninami pořádnou dávku péče a výživy. Budou to potřebovat a pomůže jim to přečkat náročné letní období. Skvělý tip je hloubková kúra Fusio Dose od Kérastase. Ampulky se smíchají vlasům na míru podle jejich potřeb, výsledkem je okamžitá a viditelná proměna.

  • Myslete na hydrataci. Té není nikdy dost, obzvlášť v létě. Hydratace je důležitá jak ta vnitřní (dbejte na dostatečný pitný režim), tak i vnější. Hydratační šampon a kondicionér se neztratí, ať už jsou vlasy poškozené, barvené, suché či přírodní. Doporučujeme řadu Nutritive od Kérastase a náš tip je noční vlasové sérum 8H Magic Night Serum, které během spánku skvěle hydratuje a zregeneruje vaše vlasy.

  • Klíčová je v létě UV ochrana. Sluneční paprsky jsou silné a vlasy nesou velkou zátěž. Produkty s UV filtrem je ochrání, dodají hydrataci, lesk a příjemnou vůni. Zkuste třeba skvělou letní řadu Kérastase Soleil s UV filtry.

  • Pokud vlasy barvíte, počítejte s tím, že v létě se barva rychleji vymývá. Sluníčko ji také zesvětluje, někdy přímo nehezky „vyšisuje“. Účinně tomu zabrání používání produktů pro ochranu barvy. Fajn je třeba vlasová řada Kérastase Chroma Absolu.

  • V létě vlasy nezatěžujte jakoukoli další tepelnou úpravou navíc (žehlička, kulma). „Zabrat“ jim dá dostatečně sluníčko samo. Po mytí vlasy vysušte u kořínků a nechte volně proschnout do 90 %. Délky pak upravte přes kulatý kartáč. Ležérní přirozené vlny, volný cop nebo drdol jsou velmi „in“. Produkty s termoochranouvlasy chrání jak před sluníčkem, tak před tepelnými vlivy při fénování či žehlení.

Salóny Klier najdete na 33 místech České republiky. Postarají se o vás profesionálně vyškolení odborníci, kteří pracuji s nejnovějšími trendy.

Zastavte se kdykoli! V Klieru totiž ví, jak je dnešní doba hektická, proto jsou salóny otevřené 7 dní v týdnu a bez objednávání! Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na www.klier.cz. Kvalitní vlasovou kosmetiku pořídíte v salónech Klier nebo online na shop.klier.cz.


Autor: TZ, red

Praha 18 přispívá na prevenci

1. června 2023 v 08:09

Od 1. června mohou obyvatelé Prahy 18 žádat o příspěvek na preventivní vyšetření ve výši 500 korun.

Onkologičtí pacienti oslaví život

31. května 2023 v 08:32

Všichni mají jedno společné – onemocněli rakovinou, dokázali ji překonat a po léčbě žijí. Onkologičtí pacienti po celém světě oslavují svůj život vždy první červnovou neděli. Letos poprvé i v Praze. Na akci Den onkopacientů – Survivorship Day, kterou organizuje Hlas onkologických pacientů, dorazí...

Příspěvek na léči: Praha a Olomoucko vykazují nejdelší lhůty

28. května 2023 ve 14:44

Příspěvek na péči (PnP), který je zásadním nástrojem účinného fungování systému sociální péče v Česku, je jen v pětině případů vyřízen včas. V téměř 80 procentech případů není dodržena zákonná lhůta 60 dnů pro vyřízení žádosti o PnP. Vyplývá to z dotazování poskytovatelů sociálních služeb...

Slunečnice upozorní na roztroušenou sklerózu, zasadí je pacienti

26. května 2023 ve 13:47

Desítky nově zasazených slunečnic upozorní v úterý 30. května v Kateřinské zahradě na roztroušenou sklerózu (RS). Zasadí je tam sami pacienti v rámci akce Rozsviťme Českou republiku. Ta se koná u příležitosti Světového dne RS a startuje půl hodiny po poledni. 

Dny otevřených center pro léčbu migrény začnou v červnu

23. května 2023 ve 22:16

Lidé trpící migrénou, kterých je v Česku více než milion,mohou opět přijít konzultovat svůj stav se specialisty. Po úspěšném prvním ročníku otevře letos své dveře šest Center pro léčbu bolestí hlavy. V červnu se do osvětové akce zapojí Městská poliklinika Praha a Nemocnice Teplice, na podzim budou...

Běh naděje v Lesoparku Letňany

23. května 2023 ve 12:23

Běh naděje, sportovně společenská humanitární akce spojená s veřejnou sbírkou určenou na výzkum rakoviny, se koná ve středu 31. května 2023 v 9 až 17 hodin.

Na vyšetření štítné žlázy čekají lidé i půl roku

22. května 2023 ve 14:38

Pacienti musí na vyšetření štítné žlázy u specialisty čekat i půl roku, protože endokrinologů je málo a jejich kapacitní možnosti nejsou neomezené. O pacienty s mírnými poruchami nebo ty, kteří jsou stabilizovaní a mají zavedenou léčbu, by se přitom v budoucnu mohli starat všeobecní praktičtí...

Zbavte se vrásek s Asombroso - s kolagenovou péčí a krémem s hadím jedem

22. května 2023 ve 13:31

Každá žena touží mít svěží a mladistvou pleť bez vrásek. Dnešní věda je naštěstí daleko a s vráskami se tak už nikdo nemusí smiřovat. Stačí sáhnout po těch správných produktech péče o pleť.

Další články
Nahoru