Dnes Neděle - mlha 9°C
Zítra Pondělí - oblacno 7°C
Neděle 25. 2. 2024
Svátek má Liliana
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Připravte své vlasy na léto. 7 tipů ze salónu Klier, jak na to
Noční vlasové sérum pro poškozené a křehké vlasy Kérastase Nutritive 8H Magic Night Serum, 90 ml. Foto: Klier.cz

Připravte své vlasy na léto. 7 tipů ze salónu Klier, jak na to

Léto, teplo, sluníčko, moře a dovolená. Pro nás je to sen a balzám na duši, ne už tak úplně pro naše vlasy. Myslete na ně a připravte je na toto náročné období předem.

Odborníci ze salónu Klier přináší několik doporučení, jak na to. 

Tipy, jak připravit vlasy na léto

  • Svěřte své vlasy ještě před létem do rukou kadeřníka a nechte si je zastřihnout. Roztřepené konečky můžou způsobit poškození délky vlasů. Pokud vlasy zastřihnete ještě před létem, odmění se vám hebkostí, poddajností a krásným vzhledem. O trošku kratší vlasy se budou v létě také příjemněji nosit a pokožka hlavy se bude méně potit.

  • Dopřejte vlasům před prázdninami pořádnou dávku péče a výživy. Budou to potřebovat a pomůže jim to přečkat náročné letní období. Skvělý tip je hloubková kúra Fusio Dose od Kérastase. Ampulky se smíchají vlasům na míru podle jejich potřeb, výsledkem je okamžitá a viditelná proměna.

  • Myslete na hydrataci. Té není nikdy dost, obzvlášť v létě. Hydratace je důležitá jak ta vnitřní (dbejte na dostatečný pitný režim), tak i vnější. Hydratační šampon a kondicionér se neztratí, ať už jsou vlasy poškozené, barvené, suché či přírodní. Doporučujeme řadu Nutritive od Kérastase a náš tip je noční vlasové sérum 8H Magic Night Serum, které během spánku skvěle hydratuje a zregeneruje vaše vlasy.

  • Klíčová je v létě UV ochrana. Sluneční paprsky jsou silné a vlasy nesou velkou zátěž. Produkty s UV filtrem je ochrání, dodají hydrataci, lesk a příjemnou vůni. Zkuste třeba skvělou letní řadu Kérastase Soleil s UV filtry.

  • Pokud vlasy barvíte, počítejte s tím, že v létě se barva rychleji vymývá. Sluníčko ji také zesvětluje, někdy přímo nehezky „vyšisuje“. Účinně tomu zabrání používání produktů pro ochranu barvy. Fajn je třeba vlasová řada Kérastase Chroma Absolu.

  • V létě vlasy nezatěžujte jakoukoli další tepelnou úpravou navíc (žehlička, kulma). „Zabrat“ jim dá dostatečně sluníčko samo. Po mytí vlasy vysušte u kořínků a nechte volně proschnout do 90 %. Délky pak upravte přes kulatý kartáč. Ležérní přirozené vlny, volný cop nebo drdol jsou velmi „in“. Produkty s termoochranouvlasy chrání jak před sluníčkem, tak před tepelnými vlivy při fénování či žehlení.

Salóny Klier najdete na 33 místech České republiky. Postarají se o vás profesionálně vyškolení odborníci, kteří pracuji s nejnovějšími trendy.

Zastavte se kdykoli! V Klieru totiž ví, jak je dnešní doba hektická, proto jsou salóny otevřené 7 dní v týdnu a bez objednávání! Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na www.klier.cz. Kvalitní vlasovou kosmetiku pořídíte v salónech Klier nebo online na shop.klier.cz.


Autor: TZ, red

Nová zubní pohotovost v Nemocnici Na Františku se osvědčila

Včera v 10:13

Od října minulého roku, kdy byla z iniciativy hlavního města otevřena nová zubní pohotovost v Nemocnici Na Františku, bylo v této ordinaci ošetřeno celkem 1 750 pacientů, z toho 1 600 dospělých a 150 dětí. Městská poliklinika Spálená pak zaznamenala za loňský rok úctyhodných 21 351 ošetřených...

Do projektu Mládež v kraji se zapojila Praha 10

23. února 2024 v 07:15

Praha 10 se zapojila do projektu Mládež v kraji. Jeho prostřednictvím bude možné finančně podpořit veřejně prospěšné projekty mladých lidí.

Studenti v roli astronautů. Úniková hra představí, jak se žije na vesmírné stanici

22. února 2024 ve 13:31

Průběh kosmického letu, běžný život na oběžné dráze, ale i nebezpečí a rizika, kterým mohou astronauti čelit, představuje nová aplikace využívající virtuální realitu. Na jejím vzniku se podíleli výzkumníci z katedry počítačové grafiky a interakce Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze ve spolupráci...

Jak vybrat tu správnou základní školu pro prvňáčka

22. února 2024 v 10:08

Je lepší státní, nebo soukromá škola? Zvolit alternativní vzdělávání, nebo raději klasiku? Anebo vzdělávat dítě doma a do institucí vůbec neposílat? Jak se v tom mají rodiče orientovat?

Fakultní nemocnice v Motole opět obhájila akreditaci

19. února 2024 v 11:02

Ve dnech 22. – 25. ledna proběhlo ve Fakultní nemocnici v Motole akreditační šetření zahrnující hodnocení kvality a bezpečí poskytované péče. Certifikát hodnocení kvality a bezpečí lůžkové zdravotní péče obhájila nemocnice na další tři roky.

Kurz první pomoci dětem

18. února 2024 v 09:09

V kurzu se v sobotu 24. února naučíte nejen pomoci svému či jinému dítěti při úrazech, nehodách či náhlých nemocech, ale především zvládnout obrovský stres, který z dané situace vyplývá a který mnohdy rozhoduje o tom, jak moc správně budete schopný na místě...

Podvečery pro rodinu o rodině: Setkání s Hanou Fifkovou

15. února 2024 v 07:37

Odbor sociálních věcí a zdravotnictví radnice Prahy 8 a místostarostka Vladimíra Ludková (ODS) zvou na Podvečery pro rodinu o rodině.

Nemocnice Na Františku zkrátila čekací doby na ortopedické zákroky

13. února 2024 ve 12:18

Ortopedické oddělení Nemocnice Na Františku v Praze 1 zkrátilo čekací doby na nejvíce žádané operační zákroky, jako jsou artroskopie nebo totální kloubní náhrady.

Další články
Nahoru