Dnes Úterý - zatazeno 0°C
Zítra Středa - obcasny-dest 4°C
Úterý 27. 2. 2024
Svátek má Alexandr
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Politika

Primátor Svoboda navštívil Prahu 2

Prahu 2 ve středu navštívil pražský primátor Bohuslav Svoboda (ODS). Na úvod setkání primátorovi představil starosta druhé městské části Jan Korseska (ODS) vize a plány, které Prahu 2 v budoucnu čekají.

„Následně jsme panu primátorovi ukázali nový pavilon pro žáky prvních tříd ZŠ Štěpánská a poté jsme navštívili Karlovo náměstí, kde jsme probrali bezpečnost a plánovanou revitalizaci,“ informoval starosta Korseska na sociálních sítích.

Návštěvu byla ukončena v parku u Novoměstských hradeb v ulici Horská, který čeká celková rekonstrukce. „Praha 2 v čele s Janem Korseskou nejen výborně funguje, ale také plánuje ambiciózní a zároveň realistické projekty. Přesvědčil jsem se o tom teď ve středu při návštěvě. Bylo mi potěšením pozdravit žáčky a žákyně v nové budově ZŠ u sv. Štěpána a obhlédnout Karlovo náměstí, Kuželnu a park U hradeb, kde se chystá potřebná revitalizace. V návštěvách městských částí budu pokračovat po Novém roce, stále platí slib, že po návratu do primátorského křesla zavítám do všech koutů Prahy,“ sdělil primátor Svoboda.


Autor: Alo

Svobodní představují hlavní hesla kampaně

23. února 2024 ve 14:15

Ve čtvrtek na tiskové konferenci představila strana Svobodní svá klíčová témata pro nadcházející eurovolby. Hlavní heslo kampaně je jasné: „Patříme do Evropy, ne Evropě.” Kromě toho na kandidátce představili dalšího bývalého prezidentského kandidáta, Jiřího Hynka, prezidenta Asociace obranného a...

Zástupci vedení Prahy 2 jednali s novým vlastníkem nádraží Vyšehrad

21. února 2024 v 09:13

Starosta Prahy 2 Jan Korseska a místostarosta Jan Recman (oba ODS) se sešli s novým vlastníkem historické budovy nádraží Vyšehrad. Zajímali se nejen o stavební záměry nového majitele a budoucí využití objektu, ale zejména o ochranu této nemovité kulturní památky.

Jubilejní zasedání zastupitelstva Prahy 6 se bude konat na konci února

19. února 2024 ve 12:48

V pondělí 26. února se bude konat 10. zasedání zastupitelstva Prahy 10 v tomto volebním období. Bude probíhat od 10 hodin v kongresovém sálu Masarykovy koleje (Thákurova 550/1, Praha 6).

Praha 1 bude soutěžit zajištění streamování zastupitelstva

16. února 2024 v 09:54

Radní Prahy 1 schválili na svém úterním zasedání záměr vypsání veřejné zakázky na zajištění živých přenosů (streamů) ze zasedání zastupitelstva městské části.

Primátor Svoboda navštívil Letňany

4. února 2024 ve 21:47

Primátor Prahy Bohuslav Svoboda (ODS) pokračuje ve slíbených návštěvách městských částí. Na konci uplynulého týdne přijel na radnici Prahy 18 v Letňanech.

Další články
Nahoru