Dnes Pátek - mlha 12°C
Zítra Sobota - oblacno 13°C
Pátek 1. 3. 2024
Svátek má Bedřich
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Zpravodajství

Primátor navštívil školy ve Zbraslavi a Velké Chuchli

Primátor Bohuslav Svoboda (ODS) pokračuje v avizovaných návštěvách městských částí a ve středu 8. listopadu zavítal na Zbraslav a do Velké Chuchle. Podobně jako při uplynulých návštěvách se zajímal především o potřeby těchto lokalit a možnosti, jak může hlavní město pomoci při řešení jejich problémů.

Návštěva započala jako obvykle na radnici, kde pražského primátora přivítala starostka Zbraslavi Kateřina Pavlíková s dalšími zástupci úřadu. Poté následovala návštěva nedaleké Základní umělecké školy, objektu dobrovolných hasičů a záchranné služby.

„Návštěva pana primátora na Zbraslavi se uskutečnila ve velice milé a příjemné atmosféře, a to i díky lidskému přístupu pana primátora. Vážíme si toho, že si pan primátor při své pracovní vytíženosti našel čas a přijel nás navštívit a seznámit se s naší městskou částí,“ komentovala primátorovu návštěvu zbraslavská starostka Kateřina Pavlíková (Nezávislá Zbraslav) a dodala: „Jeho podpora a pozornost nám dodaly naději a elán k dalším aktivitám pro naši městskou část.“

Bohuslav Svoboda poté přejel do Velké Chuchle, kde se vedla debata především o dopravních problémech, které tuto městskou část a její obyvatele trápí. Zde ho přivítal starosta Jan Křen společně s dalšími představiteli úřadu. „Jsem rád, že jsem obě městské části navštívil. Jsou to lokality, které mají velkou perspektivu, ale také problémy, se kterými může hlavní město pomoci,“ uvedl pražský primátor.

Návštěva Zbraslavi a Velké Chuchle se uskutečnila v rámci slibu, který Bohuslav Svoboda učinil před svým znovuzvolením primátorem hlavního města. Další zastávkou by měla být Praha 2.


Autor: Alo

Muž zemřel po pádu z lešení

26. února 2024 v 18:54

Policie vyšetřuje smrtelný pád muže, který se na Žižkově v pondělí po poledni zřítil z lešení. Policisty zajímá, zda nedošlo k porušení bezpečnosti práce.

V Podolí hořela garáž

25. února 2024 v 10:38

Nad nedělním ránem zasahovali pražští hasiči Praze 4 Podolí u požáru garáže. Informovali o tom na síti X. „Vynesli jsme tlakovou lahev a plameny jsme uhasili dvěma vodními proudy,“ sdělili.

Další články
Nahoru