dnes
Pátek - obcasny-dest
13°C
zítra
Sobota - prehanky-dest
9°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
5°C

Přijeďte k nám, lákala Praha na veletrhu za oceánem Brazilce

V posledním dubnovém týdnu Prague City Tourism, Visit Berlin a WienTourismus prezentovali své produkty a novinky zástupcům cestovních kanceláří v Brazílii. Společně se zástupci Prahy, Berlína a Vídně také zúčastnili veletrhu zaměřeného na luxusní turistiku Travelweek Sao Paulo by ILTM.

V Rio de Janeiru a Sao Paulu zástupci agentury CzechTourism v Latinské Americe zorganizovali dvě prezentace, kde se Praha, Berlín a Vídeň společně představili jako atraktivní turistické destinace, které společně tvoří ideální poznávací trasu střední Evropou. 

Setkání se zúčastnilo na 300 zástupců cestovních kanceláří a agentur. Na veletrhu Travelweek absolvovali reprezentanti Prahy, Berlína a Vídně na 80 schůzek s agenturami zaměřenými na individuální luxusní turistiku.

Prezentační cesta byla symbolicky zakončena otevřením promo akce v nákupním centru Shopping Villa Lobos. Zde zástupci agentury CzechTourism a nákupního centra připravili rozsáhlou vizuální prezentaci Prahy a České republiky spojenou se soutěží o zájezd do Prahy pro čtyři osoby.

Společná prezentace Prahy, Berlína a Vídně v Brazílii byla první společnou akcí pořádanou na základě nedávno podepsaného memoranda o spolupráci na vzdálených trzích.

 „Prezentaci Prahy v Riu de Janeiru a Sao Paulo hodnotíme jako velmi úspěšnou. Potvrdili jsme si, že Brazilci mají o Prahu a střední Evropu velký zájem, což máme v plánu do budoucna udržet. Oslovili jsme cestovní kanceláře, které pracují s bonitní klientelou, a věříme, že to byl krok správným směrem, který se pozitivně projeví v příjezdovém cestovním ruchu,“ říká tisková mluvčí Prague City Tourism Barbora Hrubá.


Další krátké zprávy
Nahoru