dnes
Neděle - oblacno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
2°C
pozítří
Úterý - zatazeno
3°C
Pražský sport

Přijď na Duklu a staň se jejím hráčem, to vše na Mezinárodní den rodiny

Fotbalový klub FK Dukla Praha a partnerský klub SK Aritma Praha organizují fotbalové odpoledne – nábor dětí, který se bude konat ve čtvrtek 15. května na Julisce od 18 hodin. Přijďte se svými dětmi poznat hezké prostředí stadionu Juliska a získejte autogram trenérů a hráčů A týmu.

Během celého programu si děti mohou vyzkoušet na jednotlivých stanovištích jejich sportovní dovednosti a případně se zapojit do tréninků naší mládeže. „Letos máme podobný program jako minulý rok, ale rádi bychom víc zapojili rodiče, takže určitě uvidíte nové stanoviště, kde si děti můžou zasoutěžit společně s celou rodinou. Den náboru je zároveň Mezinárodní den rodiny, takže se to hodí a oslavíme to spolu na Dukle,“ dodává koordinátor přípravek FK Dukly Praha, Richard Nagy.

V rámci fotbalového odpoledne lze získat i informace o možnosti zapojení vašich dětí do tříd s rozšířenou tělesnou výchovou zaměřenou na všestrannou pohybovou průpravu v partnerské Základní škole Antonína Čermáka na Praze 6.

„Velmi rádi přivítáme děti do fotbalové školičky, kterou nově společně pořádáme s partnerským klubem SK Aritma Praha (ročníky narození 2010 – 2009),“ zvou organizátoři. Fotbalová školka je připravena pro děti ve věku 4–5 let. Jejím cílem je všeobecná sportovní příprava pro děti předškolního věku.

Děti z fotbalové školky se mohou po dovršení 6 let zařadit do mladší přípravky SK Aritma Praha nebo FK Dukla Praha a nastupovat k fotbalovým zápasům anebo si děti vyberou jiný sport. Jsou vítané i děti do přípravek (ročníky narození 2008 až 2004).

Jak celé propojení s klubem Aritma funguje, vysvětluje Richard Nagy: „Šanci dostane každý. Všechny děti se můžou zapojit do tréninku přípravek na Dukle na nějaké období (minimálně 14 dnů). Pokud ale to dítě začíná s fotbalem, vstup do ročníku starších přípravek (někdy také do mladších přípravek) může být náročný, a tak rodiče dostanou doporučení vyzkoušet nebo pokračovat s fotbalem na Aritmě, kde je kvalitní zázemí a v rámci naší spolupráce často trénujeme a hrajeme spolu. Aritma reprezentuje jinou výkonnostní úroveň, ale také snahu zkvalitňovat vše, co souvisí s fotbalem mládeže ve spolupráci s Duklou.“

Na akci budou přítomni hráči A – mužstva, trenéři A – mužstva a sportovní ředitel klubu FK Dukla Günter Bittengel. Chybět nebude ani maskot týmu medvídek Dukláček.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru