Dnes Čtvrtek - skorojasno 26°C
Zítra Pátek - polojasno 21°C
Pátek 2. 6. 2023
Svátek má Jarmil
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Při střetu dvou aut v Malešicích zemřel muž, další tři se zranili
Tragická nehoda na Černokostelecké Foto: HZS Praha

Při střetu dvou aut v Malešicích zemřel muž, další tři se zranili

Včera večer došlo k tragické nehodě dvou osobních aut, která bohužel měla tragické následky. Informovali o tom policisté, záchranáři i hasiči, kteří na místě zasahovali.

Ke střetu dvou osobních aut došlo krátce před dvacátou hodinou v blízkosti křižovatky ulic Černokostelecká a Sazečská v Praze-Malešicích.

Jeden člověk zemřel a další tři se zranili. Dva zranění jsou ve vážném stavu. Na místě zasahovalo několik sanitek, policejních hlídek, hasiči i záchranářský vrtulník.

„V ulici Černokostelecká zasahujeme u nehody u několika vozidel. Osoby byly vyproštěny a předány do péče záchranářům,“ napsali na twitter hasiči. 

Záchranáři na twitteru uvedli, že všichni účastníci nehody byli muži. Jeden po neúspěšné resuscitaci zemřel, další dva jsou ve velmi vážném stavu. Mají mnohačetná poranění a museli být uvedeni do umělého spánku. Poslední muž měl „jen“ lehký úraz ruky.

Černokostelecká ulice ve směru do centra byla během odstraňování následků uzavřena. Doprava byla odkloněna přes Sazečskou ulici. Okolnosti a příčiny nehody policisté vyšetřují.


Autor: puc

Školní psychologové dorazili na radnici Prahy 2

Včera ve 23:28

Starostka Prahy 2 a náměstkyně primátora Alexandra Udženija (ODS) se v pondělí 29. května setkala v budově radnice se školními psychology.

Praha 4: Zapojte se do diskuse o rozvoji městské části

Včera v 07:42

V červnu se v Praze 4 uskuteční několik veřejných akcí, do kterých se může zapojit veřejnost. Mluvit se bude o ulicích Pujmanové, Podolí, sídlišti Antala Staška a Zátišském potoku, jejich plánovaných proměnách a rozvoji městské části, které Prahu 4 čekají.

Praha 1 pokračuje v dopravně-bezpečnostních akcích

30. května 2023 ve 23:11

Minulý týden ve čtvrtek se uskutečnila v pořadí již čtvrtá dopravně-bezpečnostní akce a tentokrát se městští strážníci a představitelé radnice Vojtěch Ryvola(ANO) a Giancarlo Lamberti (TOP 09) zaměřili na neukázněné řidiče v ulicích Perlová a Rytířská, do kterých platí zákaz vjezdu s výjimkou...

Další články
Nahoru