Dnes Úterý - obcasny-dest 5°C
Zítra Středa - zatazeno 5°C
Úterý 29. 11. 2022
Svátek má Zina
Advent v Praze
Tipy na adventní akce v metropoli
Při střetu dvou aut v Malešicích zemřel muž, další tři se zranili
Tragická nehoda na Černokostelecké Foto: HZS Praha

Při střetu dvou aut v Malešicích zemřel muž, další tři se zranili

Včera večer došlo k tragické nehodě dvou osobních aut, která bohužel měla tragické následky. Informovali o tom policisté, záchranáři i hasiči, kteří na místě zasahovali.

Ke střetu dvou osobních aut došlo krátce před dvacátou hodinou v blízkosti křižovatky ulic Černokostelecká a Sazečská v Praze-Malešicích.

Jeden člověk zemřel a další tři se zranili. Dva zranění jsou ve vážném stavu. Na místě zasahovalo několik sanitek, policejních hlídek, hasiči i záchranářský vrtulník.

„V ulici Černokostelecká zasahujeme u nehody u několika vozidel. Osoby byly vyproštěny a předány do péče záchranářům,“ napsali na twitter hasiči. 

Záchranáři na twitteru uvedli, že všichni účastníci nehody byli muži. Jeden po neúspěšné resuscitaci zemřel, další dva jsou ve velmi vážném stavu. Mají mnohačetná poranění a museli být uvedeni do umělého spánku. Poslední muž měl „jen“ lehký úraz ruky.

Černokostelecká ulice ve směru do centra byla během odstraňování následků uzavřena. Doprava byla odkloněna přes Sazečskou ulici. Okolnosti a příčiny nehody policisté vyšetřují.


Autor: puc

Squatteři obsadili budovu v Praze 10, po dohodě odešli

27. listopadu 2022 v 11:32

Squatteři organizovaní skupinou Opravdu Dobré Squaty včera obsadili prázdný bytový dům v Malínské ulici v pražských Strašnicích s cílem vytvořit tam kulturní a sociální centrum.

Anketa Prahy 5: Vyjádřete se k veřejnému prostranství, bezpečnosti a dopravě

25. listopadu 2022 v 07:01

Praha 5 spustila anketu, která by měla doplnit strategický dokument s názvem „Strukturální plán Prahy 5“ o náměty občanů. Anketu můžete vyplnit do 6. ledna 2023. Výsledky budou zveřejněny v průběhu jara téhož roku.

První místo v Národní ceně kvality ČR za rok 2022 pro Prahu 13

24. listopadu 2022 ve 14:28

Tajemník městské části Praha 13 Jaroslav Mareš převzal ocenění za první místo v Národní ceně kvality České republiky za rok 2022 v programu EXCELENCE. Úřad navázal na úspěchy z posledních let a je jediným oceněným z řad městských částí, obcí a městských úřadů v ČR, který si postupně odnesl hlavní...

Další články
Nahoru