Dnes Středa - polojasno 11°C
Zítra Čtvrtek - prehanky-dest 10°C
Středa 17. 4. 2024
Svátek má Rudolf
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Při střetu dvou aut v Malešicích zemřel muž, další tři se zranili
Tragická nehoda na Černokostelecké Foto: HZS Praha

Při střetu dvou aut v Malešicích zemřel muž, další tři se zranili

Včera večer došlo k tragické nehodě dvou osobních aut, která bohužel měla tragické následky. Informovali o tom policisté, záchranáři i hasiči, kteří na místě zasahovali.

Ke střetu dvou osobních aut došlo krátce před dvacátou hodinou v blízkosti křižovatky ulic Černokostelecká a Sazečská v Praze-Malešicích.

Jeden člověk zemřel a další tři se zranili. Dva zranění jsou ve vážném stavu. Na místě zasahovalo několik sanitek, policejních hlídek, hasiči i záchranářský vrtulník.

„V ulici Černokostelecká zasahujeme u nehody u několika vozidel. Osoby byly vyproštěny a předány do péče záchranářům,“ napsali na twitter hasiči. 

Záchranáři na twitteru uvedli, že všichni účastníci nehody byli muži. Jeden po neúspěšné resuscitaci zemřel, další dva jsou ve velmi vážném stavu. Mají mnohačetná poranění a museli být uvedeni do umělého spánku. Poslední muž měl „jen“ lehký úraz ruky.

Černokostelecká ulice ve směru do centra byla během odstraňování následků uzavřena. Doprava byla odkloněna přes Sazečskou ulici. Okolnosti a příčiny nehody policisté vyšetřují.


Autor: puc

Tragédie v Kyjích: Vlak srazil dva muže, přebíhali přes koleje

Včera v 09:41

Kolem půl desáté v pondělí večer došlo k tragédii u železniční zastávky Praha – Kyje. Dva muže, které přebíhali přes koleje v místech, kde to je zakázáno, srazil vlak mířící do centra Prahy. Oba na místě zemřeli. Železniční doprava byla odkloněna.

Dotační program podpoří inovační akce

15. dubna 2024 v 08:07

Rada hl. m. Prahy minulý týden schválila Program na podporu akcí v oblasti inovací v hlavním městě pro rok 2024. Program spouští město s cílem poskytovat podporu inovačním akcím systematicky a předvídatelně. K financování akcí z tohoto programu Praha pro rok 2024 vyčlenila...

Další články
Nahoru