Dnes Pondělí - snih 4°C
Zítra Úterý - zatazeno 4°C
Pondělí 8. 3. 2021
Svátek má Gabriela
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Při požáru chaty bylo nalezeno torzo lidského těla
Ilustrační foto: Jan Kostík / HZS Praha

Při požáru chaty bylo nalezeno torzo lidského těla

Profesionální a dobrovolní hasiči zasahovali dnes hodinu po půlnoci v ulici Střížkovská v Praze 8 při požáru chaty. V požářišti nalezli torzo lidského těla.

Plameny v plném rozsahu zachvátily menší chatu stojící na ploše čtyři krát čtyři metry. „Hasiči museli k těžko přístupné chatě hledat cestu kvůli podmáčenému terénu. Na likvidaci plamenů nasadili vodní proudy a zasahovali v dýchací technice,“ popsal zásah mluvčí pražského hasičského sboru Martin Kavka.

Během zásahu bylo v požářišti nalezeno torzo lidského těla. Dopoledne proběhlo došetření společně s Policií ČR, příčina požáru a další okolnosti jsou v šetření hasičských a policejních vyšetřovatelů.


Praha 13: Radnice otevírá rezervační systém i mimo vyhlášené úřední dny

Dnes v 11:14

Služby Úřadu městské části Praha 13 jsou ode dneška klientům dostupné i mimo vyhlášené úřední hodiny. Radnice vychází vstříc všem klientům a přes rezervační systém je možné se objednat na vybrané agendy i v další dny.   

K evropským městům řešícím krátkodobé ubytování v bytech se připojila Praha 1

Včera ve 20:44

Od března letošního roku má Praha 1 svého zástupce ve skupině 22 regionů a měst, která připomínkuje problematiku krátkodobých ubytovacích služeb na poli EU a nazývá se Aliance evropských měst pro řešení krátkodobých ubytovacích služeb. První městskou část zastupuje právník Jan Eisenreich, člen...

Praha 5: Online setkání k projektu Strategie rozvoje 2030+

6. března 2021 v 09:18

Strategie rozvoje 2030+ vstupuje do další části. Po analytické části, která mapovala život na Pětce, dokončuje radnice část návrhovou.

Pražská plynárenská nabízí v době pandemie mobilní kancelář

3. března 2021 v 19:37

I když zákazníci Pražské plynárenské mohou veškeré záležitosti spojené s dodávkou energií řešit online a společnost toto řešení doporučuje, myslí i na ty, pro které je tato forma komunikace obtížně využitelná nebo složitá. Po dobu, kdy budou z důvodu pandemie covid uzavřeny obchodní kanceláře...

Lepší komunikace s neslyšícími na radnici Prahy 2

3. března 2021 v 10:46

U příležitosti Mezinárodního dne sluchu, který se letos slaví již 15. rokem, vylepší Praha 2 ve spolupráci se společností Transkript Online komunikaci s neslyšícími.

Další články
Nahoru