Dnes Neděle - oblacno 11°C
Zítra Pondělí - polojasno 12°C
Neděle 19. 5. 2024
Svátek má Ivo
Pražské drby
Co se v Praze povídá
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Při požáru bytu na řepském sídlišti zemřel člověk
Snaha oživit osobu z bytu byla marná. Foto: HZS Praha

Při požáru bytu na řepském sídlišti zemřel člověk

Dnes nad ránem zasahovali hasiči u požáru bytu na sídlišti Řepy v sedmnácté městské části. V bytě byla nalezena jedna mrtví osoba. Informoval o tom mluvčí hasičů Martin Kavka.

Profesionální hasiči ze Smíchova a dobrovolní hasiči z Řep zasahovali dnes pár minut po třetí hodině u požáru bytu v ulici Laudova v Praze 17.

Po jejich příjezdu na místo nic nenasvědčovalo tragédii, jednalo se o menší požár, který hasiči rychle uhasili a byt odvětrali.

„V bytě byla nalezena osoba bez známek života. Ani přes resuscitaci ze strany hasičů a zdravotnických záchranářů se ji nepodařilo zachránit,“ sdělil Kavka.

Příčinou vzniku požáru podle něj byla nedbalost. Škoda byla odhadnuta na 200 000 korun. 


Autor: puc

Na obchodní dům Máj dělníci instalují druhého motýla od Černého

Dnes v 11:53

Na obchodní dům Máj na Národní třídě v neděli dělníci instalují druhého několikametrového motýla od výtvarníka Davida Černého s trupem napodobujícím stíhačku spitfire. První motýl byl na fasádu Máje připevněn v sobotu, druhý byl v neděli před 10:30 zatím stále na zemi. S jeho instalací se čeká na...

V Lipencích hořela garáž

Dnes v 10:29

Profesionální hasiči z Radotína a dobrovolní hasiči z Lipencí zasahovali v pátek 17. května od 19:30 hodin v ulici Obilní v Praze-Lipencích u požáru garáže. Informoval o tom mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Očkování zvířat osob bez domova

Včera v 15:07

V areálu noclehárny Michle proběhne 22. května od 9 do 11:30 hodin již tradiční očkování zvířat osob bez domova.

Praha 4 hledá členy do komise pro Eurovolby

17. května 2024 ve 14:47

Praha 4 uvítá na doplnění komisí pro Eurovolby 2024 nové zájemce o členství. Vhodné je i pro studenty 18+ a zdatnější seniory. Bydliště na Praze 4 není podmínkou.

Praha 13: Pomozte zajistit hladký průběh voleb

17. května 2024 v 10:46

Ve dnech 7. a 8. června proběhnou volby do Evropského parlamentu. Volební komise, které zajišťují průběh hlasování a následné sčítání hlasů, nejsou dosud plně obsazeny.

Hasiči zasahovali u převráceného návěsu

16. května 2024 ve 21:55

Ve čtvrtek 16. května od 18:45 hodin zasahovali hasiči ze dvou stanic v ulici Českobrodská v Praze 10. Převrátil se tam plně naložený návěs. Hasiči museli vyložit náklad před jeho vyproštěním.

Další články
Nahoru