dnes
Čtvrtek - zatazeno
12°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
13°C
Při potyčce bezdomovců pobodal jeden cizinec druhého
Ilustrační foto: Freeimages.com

Při potyčce bezdomovců pobodal jeden cizinec druhého

V ulici U Bulhara nedaleko hlavního nádraží krátce před jedenáctou hodinou včera dopoledne vyjížděli policisté k následkům potyčky bezdomovců, při které jeden cizinec pobodal druhého. Zhruba padesátiletý muž skončil s těžkým zraněním v nemocnici.

Útočník sice z místa utekl, ale policejní hlídce se ho podařilo dopadnout a zadržet u Masarykova nádraží, které je od místa útoku vzdáleno jen pár stovek metrů. „Dle prvotních šetření na místě kriminalisté zjistili, že se jednalo v obou případech o cizince bez domova,“ uvedla mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

Napadeného uvedlo záchranáři do umělého spánku a následně ho převezli k operaci do vinohradské nemocnice. „Devětačtyřicetiletý zadržený muž je podezřelý z trestného činu pokus vraždy, za což mu v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody v délce až 18 let,“ dodala policejní mluvčí Siřišťová.


Vjel do zákazu, testu na drogy se odmítl podrobit

Včera v 18:02

V Praze 8 strážníci zastavili auto, jehož řidič vyslovený zákaz řízení do roku 2021, protože řídil pod vlivem omamných a návykových látek.

V opuštěném objektu strážníci nalezli dva muže, topili si dřevem

27. října 2020 v 08:52

V pátek krátce před osmou hodinou ranní byla vyslána hlídka strážníků k opuštěnému objektu v Zachově ulici na Praze 4, kde se scházejí lidé bez domova. Na místě, odkud stoupal kouř, nalezli jednoho muže, který si přitápěl nalezeným dřevem.

Na zastávce se střílelo z plynové pistole

26. října 2020 v 16:59

Konflikt čtyř mužů v noci na dnešek v Praze na Pankráci skončil střelbou jednoho z nich, zraněn nebyl nikdo.

V ulici V remízku hořel byt, evakuováno bylo deset lidí a dvě želvy

22. října 2020 v 17:36

Dnes v 8:23 vyjeli pražští hasiči ze Smíchova a Radotína k hlášenému kouři z balkonu obytného domu v ulici V remízku v Hlubočepích.

Rvačka na zastávce

21. října 2020 v 16:22

Ze zastávky MHD v Novodvorské ulici byla v sobotu 17. října hlášena rvačka dvou mužů. Při příjezdu hlídky se na místě nacházely čtyři osoby, které se napadaly pouze verbálně. Oznamovatelka strážníkům označila útočníka i napadeného, který se při pádu zranil...

Při požáru chaty v Petrovicích se zranila jedna osoba

21. října 2020 ve 14:49

Několik jednotek pražských hasičů zasahovalo dnes od 8:42 hodin v Ramanově ulici v Petrovicích u požáru půdního prostoru chaty.

Útočníci se chtěli schovat v hustém křoví

21. října 2020 ve 14:18

Do parku v Kupeckého ulici v Praze 11 byly hlídky strážníků vyslány ke rvačce mezi třemi muži. Na místě našli jednoho z nich a viděli další dva vběhnout do přilehlého křoví. Muž, který nebyl viditelně zraněn, hlídce sdělil, že byl napaden a útočníci se mu pokusili odcizit...

Další články
Nahoru