dnes
Středa - obcasny-dest
4°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
5°C
pozítří
Pátek - zatazeno
11°C
Při potyčce bezdomovců pobodal jeden cizinec druhého
Ilustrační foto: Freeimages.com

Při potyčce bezdomovců pobodal jeden cizinec druhého

V ulici U Bulhara nedaleko hlavního nádraží krátce před jedenáctou hodinou včera dopoledne vyjížděli policisté k následkům potyčky bezdomovců, při které jeden cizinec pobodal druhého. Zhruba padesátiletý muž skončil s těžkým zraněním v nemocnici.

Útočník sice z místa utekl, ale policejní hlídce se ho podařilo dopadnout a zadržet u Masarykova nádraží, které je od místa útoku vzdáleno jen pár stovek metrů. „Dle prvotních šetření na místě kriminalisté zjistili, že se jednalo v obou případech o cizince bez domova,“ uvedla mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

Napadeného uvedlo záchranáři do umělého spánku a následně ho převezli k operaci do vinohradské nemocnice. „Devětačtyřicetiletý zadržený muž je podezřelý z trestného činu pokus vraždy, za což mu v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody v délce až 18 let,“ dodala policejní mluvčí Siřišťová.


Vulgární opilec vyhrožoval strážnici školením

8. listopadu 2019 ve 12:19

Výtržnosti opilého muže na tramvajové zastávce v ulici Spálená včera po šesté hodině večer museli nedobrovolně snášet kolemjdoucí. Nejdříve všechny kolem slovně napadal a pak svou agresi přesměroval vůči přivolaným strážníkům. 

Učitelé stávkovali, žáci sprejovali. Radost jim zkazila seniorka

7. listopadu 2019 ve 20:46

Ve středu se některé školy připojily k celorepublikové stávce, a tak se šestice studentů rozhodla vyplnit volný čas „uměleckou“ tvorbou. Schovali se do vnitrobloku ulic Břevnovská, Patočkova a Bělohorská, kde si jich však naštěstí všimla starší žena a ta obratem zavolala na tísňovou...

Arogantní řidička spustila lavinu nadávek

3. listopadu 2019 v 09:29

V ulici K Milíčovu v Praze 11 ve čtvrtek zaparkovala bezohledná řidička svoje auto přímo v křižovatce, kde je zákaz zastavení, navíc před zraky strážníka. Bez okolků vystoupila z vozu a vypustila ven i svého malého pejska. Oba se pak pohybovali ve vozovce ignorujíce přítomnost...

V ulici K Barrandovu unikly chemikálie

31. října 2019 v 15:11

Dnes od 12:15 hodin zasahovaly jednotky hasičů v ulici K Barrandovu v Praze 5, kde došlo k úniku chemických látek na korbě menšího nákladního vozidla.

Rvačka v metru

31. října 2019 v 09:56

Nevinná žádost o místo ve vagonu metra skončila v úterý v deset hodin večer rvačkou. Muž neovládl své chování a před zraky cestujících pěstmi napadl jiného.

Místo pozdravu začal zvracet, přijel si pro něj otec

31. října 2019 v 06:51

Nepříjemný budíček zažil patnáctiletý mladík. Spícího na lavičce ho probudili strážníci. 

Ze srazu na kole s dvěma promile

29. října 2019 ve 14:25

O tom, že není dobrý nápad jet na třídní sraz na kole, se přesvědčil muž, který nadýchal přes 2 ‰. Kličkoval po silnici sem a tam, než ho zastavili strážníci.

Zloděj se žloutenkou typu C

28. října 2019 v 16:45

Cizinec i se svým lupem vběhl přímo do náruče hlídce strážníků. Ta ho zpacifikovala a nasadila mu pouta.

Další články
Nahoru