dnes
Sobota - polojasno
18°C
zítra
Neděle - polojasno
22°C
pozítří
Pondělí - oblacno
22°C
Při nehodě cisterny na cement se zranil řidič
Převrácená cisterna. Foto: HZS Praha

Při nehodě cisterny na cement se zranil řidič

V Praze 6 havarovala dnes po sedmé hodině ráno cisterna na cement. Nehoda se stala v ulici Do Horoměřic v Praze 6.

Třicetiletý řidič cisterny se vyhýbal protijedoucímu autu, najel na krajnici, která nápor nevydržela a vůz se převrátil do pole. Řidič utrpěl lehčí pohmožděniny, záchranáři ho museli převézt do vojenské nemocnice.

Mimo jednotku pražských hasičů z petřinské stanice na místě zasahovali i hasiči z letiště Václava Havla, na místě byli také chemici pražských hasičů. Úniku provozních kapalin se jim podařilo zamezit velmi rychle, cement naštěstí zůstal v nákladním prostoru auta a majitel firmy si zajistí jeho překládku.

Během zásahu hasičů a vyšetřování nehody musel být provoz v místě řízen kyvadlově. Doprava byly kvůli zásahu omezena zhruba hodinu.


Provoz zákaznického centra PVK bude v srpnu bez omezení

9. července 2020 v 10:05

Od 1. srpna obnoví Pražské vodovody a kanalizace provoz zákaznického centra v Dykově ulici. Zákaznické centrum se uzavřelo v druhé polovině března kvůli rozhodnutí vlády související s pandemií způsobené koronavirem. V omezeném režimu bylo znovu otevřeno 4. května.

Praha 2 pro podnikatele: Inzerovat v Novinách Prahy 2 mohou se slevou

9. července 2020 v 07:11

Radní Prahy 2 přijali v dubnu opatření ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru na podnikatelské a další subjekty.

Do budovy úřadu Prahy 2 s roušku

8. července 2020 v 11:43

Povinná ochrana úst a nosu plošně zůstala už jen ve zdravotnických a sociálních zařízeních, na větších akcích uvnitř a v metru.

Pocitová mapa Prahy 9: Označte místo, které chcete změnit

8. července 2020 v 07:58

Na základě sběru názorů a pocitů obyvatel deváté městské části, které se týkají kvality životního prostředí v jejich bezprostředním okolí, a klimatických změn, které ho ovlivňují, vznikla Pocitová mapa.

Severně od Opatovské vznikne prostor pro oddych a relaxaci

7. července 2020 ve 12:26

Zítra, 8. července, zahájí Praha 11 regeneraci vnitrobloku mezi ulicemi Konstantinova a Černockého. V rámci úprav lokality budou odstraněny původní květníky a prostor zkrášlí nový květník osázený trvalkovým záhonem.

Další články
Nahoru