dnes
Čtvrtek - polojasno
23°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
17°C
pozítří
Sobota - dest
10°C
Při nehodě cisterny na cement se zranil řidič
Převrácená cisterna. Foto: HZS Praha

Při nehodě cisterny na cement se zranil řidič

V Praze 6 havarovala dnes po sedmé hodině ráno cisterna na cement. Nehoda se stala v ulici Do Horoměřic v Praze 6.

Třicetiletý řidič cisterny se vyhýbal protijedoucímu autu, najel na krajnici, která nápor nevydržela a vůz se převrátil do pole. Řidič utrpěl lehčí pohmožděniny, záchranáři ho museli převézt do vojenské nemocnice.

Mimo jednotku pražských hasičů z petřinské stanice na místě zasahovali i hasiči z letiště Václava Havla, na místě byli také chemici pražských hasičů. Úniku provozních kapalin se jim podařilo zamezit velmi rychle, cement naštěstí zůstal v nákladním prostoru auta a majitel firmy si zajistí jeho překládku.

Během zásahu hasičů a vyšetřování nehody musel být provoz v místě řízen kyvadlově. Doprava byly kvůli zásahu omezena zhruba hodinu.


Volby: Telefonní čísla pro hlasování doma do přenosné volební schránky

Dnes v 09:05

Ve dnech 2. a 3. října a v případě druhého kola ve dnech 9. a 10. října 2020 se v Praze uskuteční ve třech volebních obvodech volby do Senátu Parlamentu České republiky. Voličům v nařízené karanténě nebo izolaci je podle v srpnu schváleného zákona umožněno hlasovat u drive-in volebního stanoviště...

Praha 5 mění úřední hodiny podatelny

21. září 2020 ve 14:34

Od 22. září dochází ke změně úředních hodin na podatelně úřadu Prahy 5 na Nám. 14. října 1381/4 z důvodu přechodu na mimořádný režim.

Další články
Nahoru