Dnes Čtvrtek - obcasny-dest 12°C
Zítra Pátek - prehanky-dest 16°C
Čtvrtek 13. 5. 2021
Svátek má Servác
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Při nehodě cisterny na cement se zranil řidič
Převrácená cisterna. Foto: HZS Praha

Při nehodě cisterny na cement se zranil řidič

V Praze 6 havarovala dnes po sedmé hodině ráno cisterna na cement. Nehoda se stala v ulici Do Horoměřic v Praze 6.

Třicetiletý řidič cisterny se vyhýbal protijedoucímu autu, najel na krajnici, která nápor nevydržela a vůz se převrátil do pole. Řidič utrpěl lehčí pohmožděniny, záchranáři ho museli převézt do vojenské nemocnice.

Mimo jednotku pražských hasičů z petřinské stanice na místě zasahovali i hasiči z letiště Václava Havla, na místě byli také chemici pražských hasičů. Úniku provozních kapalin se jim podařilo zamezit velmi rychle, cement naštěstí zůstal v nákladním prostoru auta a majitel firmy si zajistí jeho překládku.

Během zásahu hasičů a vyšetřování nehody musel být provoz v místě řízen kyvadlově. Doprava byly kvůli zásahu omezena zhruba hodinu.


Praha 5: Veřejné fórum Strategie 2030+

Dnes ve 13:01

Strategický dokument, který detailně popisuje rozvoj městské části v šesti klíčových oblastech, se postupně představí veřejnosti a v červnu jej čeká schvalování na zastupitelstvu.

Praha 5 opět podpoří projekt Aktivní město. Rodiče dostanou příspěvek na akce pro děti

Dnes ve 12:04

Celkem 1,2 milionu korun uvolní městská část Praha 5 rodičům, kteří se rozhodnout poslat dítě na tábor, sportovní soustředění či jinou vzdělávací aktivitu. Navazuje tak na loňský pilotní program podpory volnočasových aktivit dětí, který se setkal s pozitivním ohlasem...

Praha 4 zná výsledky ankety k možnostem revitalizace Tyršova vrchu a Bohdalce

Včera v 16:55

Anketa, které se zúčastnilo 344 respondentů ukázala, že oba vrchy slouží především jako místo procházek, venčení psů a kondičního běhu obyvatel okolí. Většina respondentů žije v blízkém okolí, žádný respondent nebydlí mimo Prahu 4 nebo Prahu 10.

S online mítinky počítá radnice Prahy 5 i do budoucna

Včera ve 12:33

Během březnového lockdownu uspořádala radnice Prahy 5 hned čtyři distanční setkání s občany. Překvapila nejen účast, ale také věcnost a celková úroveň jednání.

Další články
Nahoru