Dnes Úterý - prehanky-dest 18°C
Zítra Středa - obcasny-dest 21°C
Úterý 6. 6. 2023
Svátek má Norbert
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Při nehodě autobusu a auta v Hostivaři se zranilo dvanáct dětí
Na místě nehody zasahovali policisté, hasiči a záchranáři se speciálním vozem Fenix. Foto: ZZS HMP

Při nehodě autobusu a auta v Hostivaři se zranilo dvanáct dětí

V Hostivaři se dnes ráno srazilo osobní auto se zájezdovým autobusem. Záchranka ošetřila 15 lehce zraněných, z toho 12 dětí a tři dospělé včetně řidiče osobního vozu.

K nehodě došlo před 8:30 hodin v ulici K Horkám, která vede v sousedství lesoparku. „Na místo jsme vyslali tři posádky rychlé záchranné služby, lékaře, inspektora a speciální vůz Fenix. Na místě se nachází zhruba 15 zraněných osob, všichni při vědomí, jedná se vesměs o lehká zranění,“ informovala o nehodě na twitteru záchranná služba.

Ulice byla během zásahu uzavřena, policisté odkláněli dopravu a zjišťovali okolnosti kolize. Záchranka později upřesnila, že ošetřila 12 dětí ve věku 10 až12 let a tři dospělé osoby včetně řidiče osobního automobilu.

Jednalo se o lehká zranění, nejčastěji úrazy hlavy a pohmožděniny. Kvůli nehodě jezdily autobusy 177, 181, 182 odklonem. Jak uvedl dopravní podnik, tak z důvodu kolon sahajících až k Litochlebskému náměstí byly ovlivněny i linky 170, 154 a 197.

Policisté zjišťují příčiny a okolnosti nehody, škoda zatím nebyla vyčíslena.


Autor: puc

Náměstek Hlaváček a starostové řešili bytovou situaci v Praze

Včera ve 23:05

Ve středu 31. května se uskutečnilo setkání Petra Hlaváčka (STAN), náměstka primátora pro oblast strategického a územního rozvoje, se starosty pražských městských částí a jejich představiteli zodpovědnými za územní rozvoj. Tématem setkání bylo společné řešení bytové situace v hlavním...

V Praze 11 bude jednat Komise pro seniory

Včera v 11:47

Jednání komise seniorů je veřejné a bude se konat ve úterý 6. června od 16 hodin v zasedací místnosti v budově Úřadu MČ Praha 11, Vidimova 1324–1325.

Od azbestové zátěže byl definitivně vyčištěn areál bývalého hotelu InterContinental

4. června 2023 v 15:24

Objekt č. p. 44 areálu bývalého hotelu InterContinental byl v průběhu čtvrtka a pátku 1. a 2. června, za celé řady preventivních opatření nad rámec zákonných požadavků, zbaven azbestové zátěže, jež byla v 70. letech v době vzniku stavby běžná. Tím je prostředí, které prochází celkovou...

Další články
Nahoru