dnes
Pondělí - zatazeno
6°C
zítra
Úterý - zatazeno
7°C
pozítří
Středa - polojasno
4°C
Při natáčení dokumentu o Dukle Praha se našly cenné trenérské deníky
Dukla dosáhla ve své historii mnoha úspěchů. Foto: archiv FK Dukla

Při natáčení dokumentu o Dukle Praha se našly cenné trenérské deníky

Natáčení dokumentárního filmu o fotbalové Dukle Praha je v plném proudu a premiéra se připravuje na polovinu září. V průběhu tvorby filmu se našla velká cennost – autentické deníky jednoho z nejúspěšnějších trenérů československého fotbalu Jaroslava Vejvody.

Vejvoda v Dukle působil třikrát, a to v letech 1960 až 1965, 1969 až 1973 a 1975 až 1980. S týmem vyhrál sedmkrát Československý titul, čtyřikrát Americký pohár a dvakrát Československý pohár.

„Pan Vejvoda jednoznačně patří mezi nejlepší trenéry v historii naší kopané. Zachovalé deníky jednoznačně ukazují nejenom jeho pečlivost a náročnost na hráče, ale především dokazují fakt, že to byl nadčasový trenér, který opravdu věděl jak hráče připravit po všech stránkách. Vše nám zapůjčil pro natáčení dokumentu dlouholetý předseda Dukly Rudolf Kocek a touto cestou bych mu rád poděkoval,“ sděluje manažer projektu a producent.

Teaser k filmu Hrdý na svůj klub


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

V Praze 9 se uskuteční fotbalové mistrovství, při každém zápase hrají jen dva hráči

28. září 2017 v 18:23 | Aktualizováno 29. září 2017, 06:48

Jsi fotbalista a chceš si vyzkoušet něco nového a netradičního? Zastav se v obchodním centru Galerie Harfa, kde proběhne Mistrovství ČR ve fotbale 1vs1. Hlavní výhra 5000 korun + další hodnotné výhry pro prvních 8 hráčů.

Další články
Nahoru