dnes
Čtvrtek - skorojasno
10°C
zítra
Pátek - zatazeno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
9°C
Přes 150 nezávislých designerů, návrhářů a šperkařů se představí na nákladovém nádraží
Trh s módou bude pod střechami perónů, takže akce se koná za každého počasí. Foto: Facebook PFM

Přes 150 nezávislých designerů, návrhářů a šperkařů se představí na nákladovém nádraží

Prague Fashion Market se stěhuje z holešovické tržnice na žižkovské nádraží. Více než 150 nezávislých designérů, návrhářů a šperkařů se sejde 11. a 12. září na Nákladovém nádraží Žižkov, aby představili to nejlepší a nejnovější co nabízí současná nezávislá scéna pro každého v každém věku. V atraktivním industriálním prostředí bude připravena móda pro ženy, muže i děti.

V rámci akce proběhne opět bohatý doprovodný program, živá hudba či divadlo pro děti. Na místě budou probíhat také zajímavé výstavy DREI GRUPPEN: tři české analogie k Baugruppe a  Landscape Festival Praha 2015.

Na pátek 11. září je od 18 hodin připravena přednáška na téma Fashion trendy – jejich tvorba a význam s Olo Křížovou a Ladou Vyvjalovou z Czech Fashion Council.

kocka-moda-nahled Aby si nevšední zážitek mohly užít i maminky s dětmi, bude na místě připraven dětský koutek, workshop tvoření divadélka z kartonu a pohádka o Smolíčkovi v podání Divadla Dívadla Praha. Živou hudbu zajistí Dj´s z Lovemusic stage DJ S-bish v pátek  a v sobotu DJ ToSuYa.

Nedílnou součástí Prague Fashion Marketu se stal také Local Food Market, tedy trh s kvalitními dobrotami, kde návštěvníci najdou přehlídku kvalitních restaurací a lokálních prodejců. Nebude chybět ani kavárna a občerstvovací bar. Na památku si každý může odnést fotku ze speciálního nádražního fotokoutku.

Vstup na Prague Fashion Market i Local Food Market je zdarma.

Nákladové nádraží Žižkov, Jana Želivského 2, Praha 3
Pátek 11. září: 12 až 19 hodin
Sobota 12. září: 10 až 19 hodin


Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Kolčavka v Praze 9 zve na oslavy. Těšte se na zabijačku, koncert a veselici

23. října 2017 v 08:50

Pivovar Nad Kolčavkou v sobotu 28. října slaví. V 10 hodin začne pravá staročeská zabijačka. Sami si pod dozorem řeznického mistra můžete vyzkoušet, jak se dělají jitrnice.

Přivstaňte si na výlov rybníka mezi paneláky

22. října 2017 v 07:22

V sobotu 28. října se od 7 hodin koná již tradiční výlov Stodůleckého rybníka v Centrálním parku Prahy 13.

Na umisťovací výstavě ve Fénixu budou hledat nový domov kočky z ochranářských organizací

22. října 2017 v 07:00

Umisťovací výstava koček se bude konat v prostorách veterinární kliniky Fénix v sobotu 28. října od 11 do 17 hodin a v neděli 29. října také od 11 do 17 hodin.

Další články
Nahoru