dnes
Čtvrtek - skorojasno
10°C
zítra
Pátek - zatazeno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
9°C
Přejeli jste mi nohy, naříkal opilec. Byl zdravý jako rybička
Když ho nechtěli vpustit zpět do restaurace, vymyslel si opilec, že mu policisté přejeli autem nohy. Ilustrační foto: archiv

Přejeli jste mi nohy, naříkal opilec. Byl zdravý jako rybička

Opilý muž, kterého policisté vykázali z restaurace, si na „pomoc“ přivolal strážníky. Když ani u nich nepochodil, obvinil je, že mu přejeli svým autem nohy. Záchranka údajně zraněného muže převezla do nemocnice. Nakonec se ukázalo, že mu nic není. Absurdní případ potížisty tak zcela zbytečně zaměstnal několik lidí.

V neděli krátce po sedmé hodině ráno přijala hlídka strážníků Městské policie Praha 6 oznámení, že u jednoho z klubů na Vítězném náměstí se opilý muž domáhá vstupu do klubu.

Strážníci se spojili s provozním restaurace, který hlídce sdělil, že muže z klubu vykázali přivolaní policisté, protože je silně opilý, obtěžoval hosty a byl vulgární.

Hlídka opilci sdělila, že ho obsluha pro jeho stav do klubu nevpustí a ať se jde domů vyspat. Když strážníci nastupovali do auta, nespokojený muž udeřil pěstí do čelního skla.

Kamery nehodu vyloučily

Následovalo důrazné upozornění, aby se choval slušně. Asi po půl hodině byla stejná hlídka strážníků požádána, aby se vrátila zpět na místo.

Před klubem již čekala hlídka Policie ČR se stejným opilým mužem, který strážníky tentokrát obvinil, že mu přejeli nohu. Dopravní nehoda však byla po prozkoumání záznamu kamer vyloučena.

Kromě policie si potížista přivolal na místo i záchrannou službu. Zdravotníci na místě zjistili, že muž žádné zranění na noze nemá.

To se muži nadále nelíbilo a neustále požadoval odvoz do nemocnice. Ani tam lékaři žádné zranění neobjevili.


Autor: Dalibor Kracík

Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru