dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - skorojasno
5°C
pozítří
Pondělí - jasno
4°C
Pražská politika

Představu o možnostech koalice chce mít ANO před sněmem

Konkrétnější představu o možné nové koalici v Praze chce mít hnutí ANO v pátek před sobotním krajským sněmem. Vyjednávači dnes s možnostmi seznámili krajské předsednictvo.

ČTK to po jednání řekl radní a místopředseda pražské organizace ANO Radek Lacko. Podle předsedy zastupitelského klubu Michala Haška se ale do sněmu žádná klíčová rozhodnutí čekat nedají.

ANO už podle Lacka o variantách nové koalice jedná. „Řekli jsme varianty, které jsou připravovány, ale nebyli jsme úplně konkrétní. Až po jednáních, která budou v týdnu intenzivně probíhat, v pátek před sněmem dáme konkrétnější obrysy,“ řekl po jednání Lacko.

Primátorka Adriana Krnáčová (ANO) dnes zopakovala, že hnutí chce jednat se všemi stranami kromě TOP 09, jednání s komunisty nevyloučila.


Pirátům v pražském zastupitelstvu byla zamítnuta možnost vzdát se odměn

2. listopadu 2017 v 15:15

Pražští zastupitelé dnes nesouhlasili s tím, aby se jejich kolegové za Piráty zvolení do Sněmovny mohli vzdát odměn za výkon funkce v zastupitelstvu. Pro návrh Pirátů hlasovalo 13 z celkem 65 zastupitelů. Piráti mají v pražském zastupitelstvu čtyři členy. Ve volbách do Sněmovny získala strana...

Další články
Nahoru