dnes
Úterý - obcasny-dest
9°C
zítra
Středa - zatazeno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Letní Praha

Předškolní párty v Riegráči

Poslední den prázdnin si můžete s dětmi užít také ve veselé společnosti divadla, muziky a tvůrčích dílniček. Bavit se bude úplně celá rodina v neděli 31. srpna na Zahrádkách Parkcafé Riegrovy sady od 14 hodin.

Čeká na vás výroba šperků a hraček z PET lahví, korálková dílna nebo výroba fusáků (loutek ze starých fusek), také divadelní představení a koncert skupiny EKOPELA.

Program:
14:00 představení PEJSEK A KOČIČKA
15:00 tvůrčí dílny
16:00 EKOPELA koncert + křest CD

17:00 tvůrčí dílny:

* Výroba šperků a hraček z PET lahví
* Korálková dílna
* Výroba fusáků (loutek ze starých fusek)
* Žonglování
* Ukázky středověkých zbraní a soubojů

Pro děti zdravé občerstvení: pohankové palačinky s marmeládou, těstovinový/zeleninový salát, vařená kukuřice, čerstvé džusy a překvapení k tomu.

Vstupné: Děti zdarma, dospělí 169,–, předprodej Parkcafé Riegrovy sady nebo prostřednictvím e-mailu rezervace@divadlod21.cz.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru