dnes
Čtvrtek - skorojasno
11°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - zatazeno
9°C
Předpověď počasí: Pod orlojem bude čtyřminutová vánice, vstup na vlastní nebezpečí
Zahraniční tradice polštářových bitev dorazila do Prahy před pár lety. Foto: archiv

Předpověď počasí: Pod orlojem bude čtyřminutová vánice, vstup na vlastní nebezpečí

Polštářová bitva se uskuteční dnes večer před dvacátou hodinou na prostranství před Staroměstským orlojem. „Pojďme si zase třísknout polštářem do svých kamarádů, známých nebo úplně neznámých lidí. Nepotřebujete více než polštář,“ zvou organizátoři.

V 19:56 zazní hvizd píšťalky, který polštářovou bitvu odstartuje. Boj skončí o čtyři minuty později prvním tónem orloje.

„Prosíme všechny o skryté nošení polštáře. Nikdo v okolí nemusí vědět, že i vy jste vybaveni a připraveni. Zůstaňme do poslední chvíle skryti, připravíme tak jeden druhému (ne)pěkné překvapení,“ píše se na facebookovém profilu akce, kde zatím avizovalo svou účast 1400 „polštářových bojovníků“.


U stánků se budou rozdávat zbytky ze štědrovečerních stolů

19. prosince 2016 v 10:21

Platforma Studentské hnutí za solidaritu a kolektiv Studenti Pomáhají společně organizují akci Vánoce společně, která se uskuteční 25. prosince od 13 do 19 hodin v Praze na náměstí Jiřího z Poděbrad, Strossmayerově náměstí a ve Vrchlického sadech.

Tamchynová: Sedm věcí, které bychom neměli o Vánocích rozhodně dělat

18. prosince 2016 v 08:24

Vánoce jsou sice svátky klidu a míru, nicméně, jak všichni víme, jsou prošpikovány honičkou a stresem. Chceme mít vše navoněné, nazdobené, čisté, dárky pěkně zabalené atd. se vším si dávám dost práce a je jedno, jak dlouho se na svátky připravujeme. Stejně se každoročně přistihneme při tom, že...

Další články
Nahoru