dnes
Pondělí - jasno
10°C
zítra
Úterý - zatazeno
8°C
pozítří
Středa - zatazeno
10°C
Zpravodajství

Přednáška v Podolské vodárně

Přednáška Miroslava Bárty, českého egyptologa a archeologa na téma Voda a civilizace se koná 18. března od 15 hodin v Podolské vodárně.

Miroslav Bárta je český egyptolog a archeolog. Od roku 2011 vede výzkum archeologické lokality Abúsír v Egyptě a od roku 2013 je ředitelem Českého egyptologického ústavu.

Koná se při dnech otevřených dveří v Muzeu pražského vodárenství o víkendu 18. a 19. března vždy od 9,30 do 16,30 hodin v rámci oslav Světového dne vody. Světový den vody připadá každoročně na 22. března.

Máte-li o přednášku zájem, je nutná registrace, protože počet míst v hale čerpací stanice je omezen. Podolská 15, Praha 4.


Praha 5 zveřejnila 10 důvodů, proč jít na její reprezentační ples

Včera v 17:29

2. Reprezentační ples Prahy 5 se bude v pátek 12. dubna konat v Národním domě na Smíchově. Polovina výtěžku z prodeje vstupenek bude věnována humanitární neziskové organizaci „Lékaři bez hranic“.

Praha 4 otevřela azylový dům pro sociálně znevýhodněné rodiny s dětmi

21. března 2019 ve 12:37

Azylový dům byl dnes otevřen v Horáčkově ulici v Praze 4. Bude sloužit k ubytování sociálně znevýhodněných rodin s dětmi, včetně rodin s jedním rodičem – samoživitelkou nebo samoživitelem, které nemají trvalé bydlení a jsou v sociální nouzi, a navíc nabízí šest sociálních bytů. Azylový dům...

Další články
Nahoru