dnes
Pondělí - zatazeno
10°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
15°C
pozítří
Středa - polojasno
17°C
Předávací police přináší i dárky k Vánocům

Předávací police přináší i dárky k Vánocům

U obchodního centra Obzor na sídlišti Kamýk je instalována další předávací police. Ve dvanácté městské části je již druhá. V té první, u obchodního centra Sázava se za půl roku předalo více než 12 m3 věcí.

Obě police vyrobili Šárka Lipovská a Jirka Kadlec ze spolku Modřenec. Podle místostarostky Evy Tylové tím, že dáme nepotřebnou věc do police, můžeme pomoci někomu druhému.

„Teď před Vánoci zde někdo může najít i svůj dárek pod stromeček. Lidé dávají do police i nové věci a ne každý má dost peněz si vytoužené dárky koupit,“ řekla místostarostka Prahy 12 Eva Tylová.

Nejvíce se nosí i odnášejí hračky, oblečení, brýle, knihy, tašky, kabelky, ale v létě i pokojové kytky. Pořádek v polici udržují místní občané. Podobná předávací police, tentokrát ale pro knihy nově funguje na Sofijském náměstí nebo u obchodního centra Otava.


Praha 4: Rybí polévka se bude rozdávat na Pankráci

23. prosince 2019 v 15:58

Tradiční vánoční rybí polévka se letos bude rozdávat i v Praze 4, a to na Štědrý den od 10:30 hodin před obchodním centrem Arkády Pankrác, kam na polévku, vánočku a svařené víno zve starostka Irena Michalcová.

Dnes: Poslední z Adventních koncertů Prahy 5

22. prosince 2019 v 09:52

Od 17 hodin se v obřadní síni Prahy 5 ve Stroupežnického ulici koná čtvrtý z koncetrů radnice páté městské části.

Praha 5: Adventní koncert Pražákova kvarteta

22. prosince 2019 v 07:46

Dnes, 22. prosince, se v kostele sv. Václava na Smíchově koná Adventní koncert. Začíná v 16 hodin a je zdarma.

Dnes: Zastupitelé budou zpívat před kostelem

22. prosince 2019 v 07:28

Pravidelně se o adventní neděli na schodech kostela sv. Ludmily v Praze 2 scházejí zastupitelé druhé městské části a spolu s návštěvníky vánočních trhů na náměstí Míru si zazpívají koledy.

Další články
Nahoru