dnes
Pátek - polojasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - skorojasno
2°C
Před palácem začne fungovat moderní letní kino
Hlavní vstup do Výstaviště Praha, v pozadí Průmyslový palác. Foto: archiv IPR

Před palácem začne fungovat moderní letní kino

Na ploše před Průmyslovým palácem, který je součástí areálu Výstaviště Praha, začne příští týden fungovat moderní letní kino.

Filmová představení budou formou Silent Cinema ozvučena přes sluchátka. Tím pádem nebude rušen noční klid pro okolní obytné domy.

Prvním promítaným filmem bude Paterson ve středu 17. května, začíná se 21:15. Kino bude v provozu vždy od úterý do neděle. Začátky se budou postupně posouvat v souvislosti s tím, jak se prodlužují dny. Vstupné bude činit 120 korun, zapůjčení sluchátek bude zdarma na vratnou zálohu 100 korun.

„Nejlépe technologicky vybavené letní kino naváže na tradici kina, které bylo v dolní části Výstaviště do roku 2000,“ říká Pavel Klaška, předseda představenstva Rozvojové projekty Praha, a.s.

Pokladna Letního kina Výstaviště je otevřena vždy minimálně hodinu před začátkem projekce, pro nákup vstupenek lze také využít pokladny kin Bia Oko, Světozoru nebo Aera. Program letního kina je zde: http://www.biooko.net/cz/program/.


Simona Ahrnstedt: Oheň a voda

28. listopadu 2017 v 16:31

Komu otevřete svou třináctou komnatu? Oheň a voda přináší volné pokračování bestselleru Nepřátelé a milenci.

Novinka: Christina Brownová, Moderní jóga od A do Z

28. listopadu 2017 v 16:20

Moderní jóga od A do Z je dokonalým průvodcem, který vás krok za krokem zasvětí do cvičení sérií pozic aktivní jógy, regeneračních ásan či praktikování meditace. Prostřednictvím jógy střižené na míru modernímu životu se naučíte lépe zacházet se svým tělem, myslí i energií. Potřebujete ulevit od...

Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

24. listopadu 2017 ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Bytový interiér jako zrcadlo jeho obyvatele

24. listopadu 2017 v 11:22

Na předvánoční trh přináší toto téma výpravná publikace s množstvím fotografií, která by se ráda stala průvodcem bytových designérů i slabikářem laiků s nadšením pro zařizování interiérů. Autorkou knihy s názvem Styly interiérů je Ing. arch. Veronika Haroldová a vydavatelsví Baron ji od...

Další články
Nahoru