dnes
Úterý - jasno
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
3°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
Pražské krimi

Před mateřskou školkou seděl v autě senior a dělal nepřípustné věci!

Ve středu kolem půl deváté bylo na linku tísňového volání „156“ přijato oznámení, že v ulici Gercenova v Praze 10  před mateřskou školkou sedí ve vozidle muž a onanuje.

Oznámení vyjela prověřit hlídka strážníků z patnáctého pražského obvodu. Na uvedeném místě uviděla zaparkované auto stříbrné barvy. Řidič, poté co spatřil strážníky, nastartoval a pokusil se z místa ujet. Hlídka mu v odjezdu včas zabránila.

Při kontrole se starší muž choval velice rozrušeně a třásly se mu ruce. Na dotaz, co na místě dělá, odpověděl, že se díval na holky a chtěl si u toho vykouřit cigaretu. Při další komunikaci se nakonec přiznal, že za volantem onanoval!

Provedenou lustrací pak strážníci zjistili, že byl za stejné jednání již v minulosti několikrát řešen. Na základě zjištěných skutečností jednašedesátiletého muže omezili na osobní svobodě.

Pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu ho následně převezli na místní oddělení Policii ČR k dalšímu šetření.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru