Dnes Pátek - obcasny-dest 6°C
Zítra Sobota - skorojasno 3°C
Pátek 23. 2. 2024
Svátek má Svatopluk
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Před jízdou jsem vypil v práci litr vodky, pochlubil se řidič
Jedna ze zničených pneumatik. Foto: se souhlasem MP Praha

Před jízdou jsem vypil v práci litr vodky, pochlubil se řidič

Kuriózní případ, který naštěstí neskončil zraněním či úmrtím, zaznamenali v neděli dopoledne pražští strážníci. Informovala o tom mluvčí Městské policie hl. m. Prahy (MP Praha) Irena Seifertová.

Ve Lhotecké ulici v Praze 12 projížděla v neděli ve čtvrt na dvanáct dopoledne směrem na Novodvorskou hlídka strážníků. V protisměru ji minulu tmavé auto jedoucí na proražených pneumatikách, které navíc ztrácelo jejich části. 

Vydala se proto za ním a v ulici Československého exilu vyzvala řidiče k zastavení. Z auta, kterému před zastavením ještě odpadl z jednoho kola zbytek pneumatiky, vystoupil vrávorající muž.

Se strážníky ochotně spolupracoval a podrobil se dechové zkoušce. Z jeho gestikulace a nesouvislé řeči bylo patrné, že je opilý. Otázkou totiž nebylo zda, ale v jaké míře.

„Dechová zkouška ukázala hodnotu téměř 3,5 promile. Krátce před polednem si opilého řidiče převzala k dalšímu opatření státní policie,“ sdělila Seifertová.

Ještě před příjezdem policistů se hříšník v evidentně dobrém rozmaru pochlubil, že jede z práce, kde vypil asi litr vodky.

Jak se tvářil po té, co vystřízlivěl a zjistil, že se s ohledem na naměřené hodnoty dopustil trestného činu, už policejní zdroje nesdělily. 


Autor: puc

Hasiči zabránili rozšíření plamenů na fotovoltaiku

Včera ve 14:05

Ve čtvrtek 22. února od 10:44 hodin zasahovali hasiči ze satalické a strašnické stanice v ulici K viaduktu v Praze-Kyjích u požáru na balkóně rodinného domu.

Agresivní cizinec napadal kolemjdoucí v parku u hlavního nádraží

15. února 2024 v 00:02

O velký rozruch se postaral třiačtyřicetiletý česky hovořící cizinec na konci ledna ve Vrchlického sadech. Kolem osmé hodiny ranní, na chodníku vedoucím od ulice Bolzanova směrem k vlakovému nádraží, nejprve s hořícími novinami v ruce ohrožoval mladou ženu a poté začal napadat náhodné kolemjdoucí....

V Praze 4 se auto po nehodě převrátilo na bok, pomohli hasiči

13. února 2024 v 11:18

Jednotka pražských profesionálních hasičů z krčské stanice zasahovala v pondělí 12. února  od 16:33 hodin v ulici Zálesí v Praze 4. Převrátilo se tam osobní auto po nehodě na bok.

Další články
Nahoru