dnes
Neděle - zatazeno
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
5°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
11°C
Pražská kultura

Precedens vystoupí na lodi!

Nebojte se – na svátek Svatého Mikuláše to proběhne v příjemném a skvěle nazvučeném sále v podpalubí, který sousedí s příhodně vybaveným barem. Kapela Precedens, která v novém obsazení hraje přesně rok, by vás dokázala zahřát i na palubě – písně jako Doba ledová, nebo Soumrak bohů jsou k tomu předurčeny…

precedens-2016-nahled

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kromě až neuvěřitelného hlasu Ivy Marešové uslyšíte kytaru Davida Pavlíka ‎(Jana Kratochvílová a Tango), baskytaristu Martina „Maťo“ Ivana (trio Michala Pavlíčka a skupina Kamila Střihavky), nesmírně talentovaného teprve třiadvacetiletého bubeníka Radka Doležala (před rokem nahrával v Abey Road hudbu k poslednímu filmu Quentina Tarantina pod taktovkou samotného Ennia Moricone) a samozřejmě na klávesy Pavla Nedomu a autora hudby i textů Martina Němce na klávesové nástroje.

Nenechte si ujít výjimečný hudební zážitek. V první části večera vystoupí nový objev naší hudební scény – skupina Paisa Gems, která zde pokřtí debutové album.

Precedens zahraje nejznámější písně své bohaté historie, ale i nové věci z připravovaného alba, které vyjde na jaře příštího roku.

Loď Cargo Gallery Praha – náplavka Rašínova nábřeží 6. prosince od 20 hodin. Přijďte si poslechnout legendární Precedens s ambiciózním koncertním projektem, kterému vévodí fenomenální hlas zpěvačky Ivy Marešové.


České fetiše pomohou pražským bezdomovcům

1. listopadu 2017 v 16:30 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Lidé bez domova, kteří prodávají časopis Nový prostor, letos na Vánoce nabídnou svým čtenářům a příznivcům krom časopisu i knihu. Půjde o druhý výběr fejetonů Jana Sterna nazvaný Česko je hezko. Prodejci Nového Prostoru začnou knihu prodávat 1. listopadu. Jsou jejím výhradním distributorem, jinde...

Další články
Nahoru