dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Pražský život

Prdelačka, tláča, jelita, jitrnice, ovar, cimbálovka. Žluté lázně lákají na zabíjačku

V areálu Žlutých lázní v Podolí se pomalu loučí s letní sezónou. Na neděli 22. září organizátoři připravili pro všechny návštěvníky zabijačkové pochoutky. Chybět nebude doprovodný program pro děti ani moravská cimbálovka.

Návštěvníci areálu Žluté lázně v Praze 4 si vítání podzimu budou moci zpříjemnit konzumací delikates, které nabídnou speciální zabijačkové hody. Ty jsou naplánovány na neděli 22. září od 11 do 20 hodin.

Zabijačkové menu bude skutečně bohaté – v nabídce nebudou chybět jelita, jitrnice, škvarky, ovar, prdelačka, tlačenka či domácí buchty a k tomu široký sortiment nápojů.

Pod pokličku přípravy pravé zabijačkové hostiny pak dají nahlédnout mistři svého oboru v exhibici přípravy lahodných zabijačkových pokrmů. Chybět nebude ani program pro děti v podobě dětské dílničky a dětského koutku se soutěžemi.

O hudební doprovod se postará cimbálová kapela Studánka, která se svým dvacetiminutovým představením vystoupí v každou celou hodinu, a to ve 12, 13, 14, 15, 16 a 17 hodin. Součástí hudebního bloku bude i vystoupení tanečníků v krojích.

Akce se uskuteční v pivnici Tančírna a přilehlém stanu a potrvá od 11 do 20 hodin. Vstup je zdarma.


Další články
Nahoru