dnes
Pondělí - zatazeno
9°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
4°C
Pražský sport

Pražští mladí sportovci míří na zimní olympiádu. Budou opět medailové žně?

Celkem 77 mladých sportovců reprezentuje hlavní město na VII. Zimní olympiádě dětí a mládeže, která probíhá až do pátku 22. ledna v Ústeckém kraji. V deseti sportovních disciplínách, mimo jiné v ledním hokeji, biatlonu, alpském a běžeckém lyžování či snowboardingu, soutěží celkem 1 048 dětí a dorostenců z celé České republiky.

Letní i zimní olympiády dětí a mládeže jsou pro reprezentanty hlavního města tradičně velmi úspěšné. Například v loňském roce získali na letní olympiádě v Plzni mladí sportovci z Prahy v konkurenci více jak 2 000 sportovců 44 medailí a obsadili druhé místo v konkurenci všech krajů.

Olympiáda dětí a mládeže České republiky je republiková soutěž krajských reprezentací v kategoriích mladších a starších žáků a žákyň, dorostenců a dorostenek, kadetů a kadetek.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

V Praze 9 se uskuteční fotbalové mistrovství, při každém zápase hrají jen dva hráči

28. září 2017 v 18:23 | Aktualizováno 29. září 2017, 06:48

Jsi fotbalista a chceš si vyzkoušet něco nového a netradičního? Zastav se v obchodním centru Galerie Harfa, kde proběhne Mistrovství ČR ve fotbale 1vs1. Hlavní výhra 5000 korun + další hodnotné výhry pro prvních 8 hráčů.

Další články
Nahoru