dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
3°C
Hecnete se? Přihlašte se na Pražský triatlon, nezáleží na věku ani na sportovní výkonnosti
Mars útočí? Ne, jen jeden z minulých ročníků Pražského triatlonu právě odstartoval. Foto: htriatlon.cz

Hecnete se? Přihlašte se na Pražský triatlon, nezáleží na věku ani na sportovní výkonnosti

Patříte-li mezi příznivce aktivního trávení léta, zúčastněte se Pražského triatlonu 2014 v Dolních Počernicích. Nezáleží zde na věku ani na sportovní výkonnosti. Závodu, který bude odstartován v neděli 20. července, se mohou zúčastnit děti, rekreační sportovci i profesionálové. Pro účastníky závodu i návštěvníky je připraven bohatý doprovodný program.

„Každoročně na všech našich závodech zaznamenáváme nárůst účastníků. Nasloucháme jejich připomínkám a pro další ročník zlepšujeme vše, co je v našich silách,“ říká Vladislav Dykast, ředitel sdružení H-Triatlon.

Proto letos celá cyklistická část povede po uzavřené pozemní komunikaci, bude prodloužen běžecký okruh, rozšířeno depo a závodníci se budou moci osvěžit ve dvou občerstvovacích stanicích.

Každý závod ze seriálu H-Triatlon Tour 2014, který organizuje občanské sdružení H-Triatlon, je vhodný pro celou rodinu. Děti mohou soutěžit v dětském duatlonu a pro dospělé jsou opět připraveny sportovní disciplíny na tratích ve třech úrovních náročnosti.

Sportovcům bez rozdílu věku či výkonnosti bude poskytnut stejný profesionální sportovní servis. Každý účastník závodu obdrží startovní balíček (čipovou časomíru, startovní číslo, certifikát s potvrzením o absolvování závodu, finisherskou medaily, energetický balíček a čepici na plavání). Celková finanční dotace pro jednotlivé vítěze bude 15 000 korun.

Součástí doprovodného programu budou již tradiční aktivity pro děti i dospělé. Nejmenší účastníci se mohou těšit na dětské soutěže, skákací hrad a ukázky hasičské techniky a dospělí si mohou vyzkoušet alkobrýle, nechat si změřit tuk a svalovou hmotu nebo si oživit základy první pomoci. Průběh závodu bude profesionálně zabezpečen zástupci Zdravotní služby.

Více informací a online registrace na www.htriatlon.cz nebo na Facebooku www.facebook.com/prazskytriatlon. Účastníci se mohou přihlásit i v den konání akce. Prezentace závodníků proběhne před restaurací Léta Páně (Národních hrdinů 3).

Spojení MHD – autobus č. 250, 163, 296, 240 – zastávka Škola Dolní Počernice – autobus jede ze zastávky DEPO Hostivař zhruba 20 minut, zastávka je vzdálená 150 metrů od startu závodu (GPS souřadnice místa startu závodu: 50°5'16.443"N, 14°34'48.551"E).

Harmonogram závodu:

08:30 – 9:15 Prezentace dětských závodníků
08:00 – 9:30 Prezentace dospělých závodníků
09:30 Start dětského duatlonu – děti ve věku 7 –10 let (kolo 1 km, běh 1 km)
Start dětského duatlonu – děti ve věku 11 – 15 let (kolo 2 km, běh 2 km)
10:00 Start kategorie SPORT – ženy/muži/ štafety (plavání 800m, kolo 54 km, běh 8 km)
10:15 Start kategorie KLASIK – ženy/muži(plavání 400m, kolo 36 km, běh 4 km)
10:30 Start kategorie HOBBY – ženy/muži (plavání 400m, kolo 18 km, běh 2 km)
13:00 Vyhlášení výsledků


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

V Praze 9 se uskuteční fotbalové mistrovství, při každém zápase hrají jen dva hráči

28. září 2017 v 18:23 | Aktualizováno 29. září 2017, 06:48

Jsi fotbalista a chceš si vyzkoušet něco nového a netradičního? Zastav se v obchodním centru Galerie Harfa, kde proběhne Mistrovství ČR ve fotbale 1vs1. Hlavní výhra 5000 korun + další hodnotné výhry pro prvních 8 hráčů.

Další články
Nahoru