Dnes Úterý - zatazeno 2°C
Zítra Středa - prehanky-dest 2°C
Úterý 31. 1. 2023
Svátek má Marika
Pražské masopusty
Letošní masopustová sezona v Praze zahrnuje řadu akcí
Pražský okruh blokoval hořící nákladní vůz, který převážel historický tank
Zásah hasičů u požáru podvalníku. Foto:

Pražský okruh blokoval hořící nákladní vůz, který převážel historický tank

Silniční obchvat metropole před sjezdem na Běchovice zablokoval dnes odpoledne před třináctou hodinou ve směru do centra požár nákladního auta, které převáželo historický tank.

„Požár byl rychle lokalizován dvěma vodními proudy, k poškození došlo pouze v oblasti podvozku podvalníku. Tank ze soukromé sbírky poškozen požárem nebyl,“ informoval mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Řidič v době vzniku požáru odpojil tahač, který díky tomu nebyl poškozen. Policie během zásahu odkláněla dopravu.

Před třemi roky v květnu havarovalo na Pražském okruhu auto, které rovněž vezlo historické tanky. Srazilo se s vězeňským autobusem. Při nehodě zemřel příslušník Vězeňské služby a dalších 14 lidí se zranilo.


Autor: red

Ke zhoršení psychického stavu u dětí dochází stále častěji. Nový školní projekt otevírá zásadní témata a učí je zvládat rizikové situace

Včera ve 13:00

Tento týden žáci základních a středních škol převezmou pololetní vysvědčení. Bývalo zvykem, že se v tomto období celá řada dětí a mladistvých obracela na Linku bezpečí s obavami plynoucími z reakce rodičů. Jenže to už je zdá se minulost. S odkazem na vývoj dlouhodobých statistik to tvrdí Soňa...

Další články
Nahoru