dnes
Pátek - zatazeno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
3°C
Pražský sport

Pražský mezinárodní maraton má podporu do dalších let

Hlavní město bude dalších pět let podporovat konání Prague International Maraton (PIM) na svém území. Radní Lukáš Manhart a prezident PIM Carlo Capalbo dnes podepsali dodatek, který prodlužuje platnost dřívější dohody o spolupráci až do konce roku 2019. Dodatek k dohodě schválila tento měsíc Rada hl. m. Prahy.

Obsahuje mimo jiné změnu týkající se podzimního závodu Grand Prix. Nově bude večerní běh startovat z ulice Na Příkopě místo z původního Staroměstského náměstí.

Hlavní město v rámci spolupráce pomáhá organizátorům maratonu například se zajištěním pronájmu veřejných prostranství, s dopravními opatřeními nebo s pomocí zdravotnické záchranné služby během závodů.

Prague International Maraton se pořádá ve spolupráci s hlavním městem již 19 let. Skládá se celkem ze tří sportovních akcí. Z jarního ½ maratonu s délkou téměř 22 km, maratonského víkendu s klasickou délkou více než 42 km a večerního závodu Grand Prix, který sezónu uzavírá.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru