dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - zatazeno
4°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
7°C
Pražský Majáles: průvod městem a hudební festival
O koncerty na Pražském Majálesu je každoročně velký zájem. Ilustrační foto: www.praha.majales.cz

Pražský Majáles: průvod městem a hudební festival

Pražský Majáles se uskuteční letos již podeváté. Na úterý 30. dubna přichystali organizátoři bohatý program rozdělený na dvě části: majálesový průvod v centru metropole a velký hudební open-air festival ve Stromovce. Na něj se už v den konání nebudou prodávat lístky, zájemci si je proto musí zajistit předem.

Vstupenky

V úterý se ve Stromovce lístky prodávat nebudou. Nákup na předprodejních místech, vypsaných na oficiálních stránkách festivalu www.praha.majales.cz, je tedy možno uskutečnit jen do pondělí 29. dubna. Cena vstupenek je 499 korun.

V úterý vyjde v pravé poledne z Vodičkovy ulice majálesový průvod, který bude pokračovat přes Jungmanovo náměstí, ulicemi 28. Října a Na Příkopě, přes Náměstí republiky, Nábřeží kapitána Jaroše až do Stromovky. Pro účastníky průvodu Pražského Majálesu jsou připraveny soutěže o nejlepší masky, alegorické vozy 

Ve 13 hodin začíná oficiální festivalový program Pražského Majálesu , kde vystoupí hvězdy české i slovenské hudební scény. Zahrají kapely Kryštof, Inekafe, Tomáš Klus, Chinaski, Mig 21, Monkey Business, Charlie Straight, Mandrage, Wohnout, Vypsaná Fixa, Sto zvířat, Midi lidi, Polemic, Pipes and Pints, Fast Food Orchestra, Psh, Prago Union, Udg, Www, Amo, 100°C, Majk Spirit, Xindl X, Michal Hrůza, Sunshine a další.

Na programu bude také každoroční volba krále a miss Majálesu, která je tento rok rozšířena o prince a princeznu. Novinkou je také návrat studentských kapel na hlavní festivalový den. Zde vystoupí 14 kapel, které byly vybrány v průběhu tohoto roku.


Autor: Renata Rákosová
Další články
Nahoru