dnes
Sobota - skorojasno
4°C
zítra
Neděle - oblacno
3°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
3°C
Pražský magistrát ještě více omezil svůj provoz
Nová úřední budova magistrátu (uprostřed) na náměstí Franze Kafky, vedle ní (vlevo) Nová radnice. Foto: archiv

Pražský magistrát ještě více omezil svůj provoz

Od dnešního dne jsou až do odvolání uzavřena pražská pracoviště registru řidičů a registr vozidel. Pražský magistrát zároveň upravuje i provoz dalších pracovišť. 

Úřední hodiny ve Škodově paláci v Jungmannově ulici jsou pouze ve středu od 13 do 16 hodin. Nová radnice na Mariánském náměstí a Nová úřední na budova na náměstí Franze Kafky jsou uzavřeny.

Pracoviště odboru dopravněsprávních agend jsou uzavřena. Jedná se o tato pracoviště:  

Registr řidičů:

Business Centre Vyšehrad, Praha 4 – Na Pankráci 1685/17,19.

Registr vozidel:

Business Centre Vyšehrad, Praha 4 – Na Pankráci 1685/17,19

Praha 3 – Jarov, Osiková 2

Praha 9 – Vysočany, Na Výběžku 11

Praha 10 – Bohdalec, Nad Vršovskou horou 88

Praha 6 – Radimova 39

Agenda správních řízení – úřední doba do odvolání zrušena, plánovaná jednání odložena po ukončení krizového opatření vlády

Agenda zkoušek žadatelů o řidičská oprávnění – do odvolání výkon zkoušek pozastaven

Škodův palác má úřední hodiny pouze ve středu od 13 do 16 hodin. Provoz pro veřejnost  je omezen na přepážky v přízemí budovy (Czech POINT, ověřování, evidence vozidel taxi, pokladna a další). Vstup je pouze z Jungmannovy ulice, není možný průchod do Charvátovy ulice.

Studentská právní poradna a Infocentrum pro bydlení jsou uzavřeny. Podatelna funguje zatím denně od 8 do 16 hodin. Pracoviště ztrát a nálezů v ulici Karoliny Světlé má otevřeno pouze ve středu od 13 do 16 hodin.


Praha 4 vaří online

26. listopadu 2020 ve 20:21

Praha 4 a InBáze pořádají 27. listopadu od 17 hodin workshop přípravy „vareniků“ sladkých i slaných. Vzhledem k aktuální epidemické situaci se organizátoři rozhodli uspořádat akci on-line přes aplikace ZOOM.

Začátkem prosince nepoteče voda v těchto ulicích

26. listopadu 2020 v 19:56

Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na další týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Praha 3 rozšiřuje úřední hodiny

26. listopadu 2020 v 11:47

Praha 3 se na mimořádném zasedání usnesla o rozšíření úředních hodin radnice po dobu trvání nouzového stavu. Cílem je zajištění poskytnutí služeb úřadu všem klientům za bezpečných a důstojných podmínek.

V Praze se otevírá Honorární konzulát Islandu

26. listopadu 2020 v 09:14

V úterý 1. prosince oficiálně otevírá Honorární konzulát Islandu v Praze. Honorární konzulkou je advokátka Klára Dvořáková z kanceláře Holubová advokáti, jediná oficiální zástupkyně Islandu v České republice.

Veletrh vzdělávání Schola Pragensis začíná ve čtvrtek, startuje i nový web Praha Školská

25. listopadu 2020 ve 21:24

Rozhovory, debaty s odborníky i poradnu pro diváky nabídnou tři dny živého vysílání 25. ročníku veletrhu vzdělávání Schola Pragensis. Jubilejní přehlídka pražských středních a vyšších odborných škol začne již tento čtvrtek 26. listopadu v 10 hodin a poprvé v historii se uskuteční pouze na...

Praha 5: Zasedne Řídící skupina ke Strategii rozvoje 2030+

25. listopadu 2020 ve 20:07

Zítra, 26. listopadu, bude od 14 hodin zasedat Řídící skupina ke Strategii rozvoje 2030+. Prezentace analytické části Strategie rozvoje za jednotlivé Odborné skupiny Strategie proběhne formou online setkání přes platformu LifeSize.

Další články
Nahoru