Dnes Sobota - oblacno 14°C
Zítra Neděle - skorojasno 23°C
Sobota 8. 5. 2021
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Pražský magistrát ještě více omezil svůj provoz
Nová úřední budova magistrátu (uprostřed) na náměstí Franze Kafky, vedle ní (vlevo) Nová radnice. Foto: archiv

Pražský magistrát ještě více omezil svůj provoz

Od dnešního dne jsou až do odvolání uzavřena pražská pracoviště registru řidičů a registr vozidel. Pražský magistrát zároveň upravuje i provoz dalších pracovišť. 

Úřední hodiny ve Škodově paláci v Jungmannově ulici jsou pouze ve středu od 13 do 16 hodin. Nová radnice na Mariánském náměstí a Nová úřední na budova na náměstí Franze Kafky jsou uzavřeny.

Pracoviště odboru dopravněsprávních agend jsou uzavřena. Jedná se o tato pracoviště:  

Registr řidičů:

Business Centre Vyšehrad, Praha 4 – Na Pankráci 1685/17,19.

Registr vozidel:

Business Centre Vyšehrad, Praha 4 – Na Pankráci 1685/17,19

Praha 3 – Jarov, Osiková 2

Praha 9 – Vysočany, Na Výběžku 11

Praha 10 – Bohdalec, Nad Vršovskou horou 88

Praha 6 – Radimova 39

Agenda správních řízení – úřední doba do odvolání zrušena, plánovaná jednání odložena po ukončení krizového opatření vlády

Agenda zkoušek žadatelů o řidičská oprávnění – do odvolání výkon zkoušek pozastaven

Škodův palác má úřední hodiny pouze ve středu od 13 do 16 hodin. Provoz pro veřejnost  je omezen na přepážky v přízemí budovy (Czech POINT, ověřování, evidence vozidel taxi, pokladna a další). Vstup je pouze z Jungmannovy ulice, není možný průchod do Charvátovy ulice.

Studentská právní poradna a Infocentrum pro bydlení jsou uzavřeny. Podatelna funguje zatím denně od 8 do 16 hodin. Pracoviště ztrát a nálezů v ulici Karoliny Světlé má otevřeno pouze ve středu od 13 do 16 hodin.


Praha pronajme byt spolku Silou Hlasu

Dnes v 09:21

Pražští radní v pondělí rozhodli o pronájmu bytu uzpůsobeného pro lidi na vozíku spolku Silou Hlasu. Jeho zástupci zde bude učit kvadruplegiky žít v domácnosti ovládané hlasem. 

Rekordních 11 320 lidí bylo v Praze očkováno během čtvrtka

Včera ve 14:22

V Praze přibylo ve čtvrtek 174 potvrzených případů nákazy koronavirem, což je nejnižší čtvrteční nárůst od konce loňských letních prázdnin. Očkování v hlavním městě nadále zrychluje, čtvrtek posunul rekord v denním počtu podaných dávek na 11 320. Vyplývá to z dat na webu ministerstva...

Výročí Pražského povstání 1945 v Praze 4

Včera ve 12:39

Praha 4 si tradičně připomíná hrdiny i oběti boje proti nacistické okupaci z května roku 1945 položením věnců u památníků na Spořilově, v parku Jezerka a na náměstí Generála Kutlvašra.

Chcisevkliduvyspat. Praha 1 spustila nový web

Včera v 09:09

Praha 1 vytvořila ve spolupráci se svým Výborem proti vylidňování centra a pro podporu komunitního života nový web zaměřený na krátkodobé ubytování v bytech a na problémy, které jsou s tím spojené.   

Soutěž: Voda Prahy 15 ve všech skupenstvích

6. května 2021 ve 14:23

Praha 15 vyhlásila amatérskou fotografickou soutěž pro všechny věkové kategorie. V termínu od 4. května do 27. srpna budou přijímány fotografie do této soutěže, která je pořádaná v rámci „Dnů Prahy 15“ od 11. do 19. září.

V Karlíně a ve Vysočanech nepoteče příští týden voda

6. května 2021 v 10:59

Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na příští týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Další články
Nahoru