dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Pražské ženy v akci: jedné unesli marťani manžela, žhářku prozradil ohořelý zapalovač
Žena tvrdila, že jí unesli manžela mimozemšťané. Ilustrační foto: sxc.hu

Pražské ženy v akci: jedné unesli marťani manžela, žhářku prozradil ohořelý zapalovač

V sobotu krátce po půl jedné ráno strážníci z Prahy 11 přijali oznámení, že na křižovatce ulic Tatarkova a Stříbrského se má podezřelá osoba pohybovat kolem zaparkovaných vozidel. Hlídka byla na místě za pět minut a opravdu na místě našla ženu, která uvedla, že neví, jak se jmenuje, kdy se narodila, ani kde bydlí.

„Dál řekla, že hledá manžela, který se za nedalekým keřem propadl do země a unesli jej marťani. Pak začala být velmi neklidná a rozrušená, proto strážníci přivolali záchranku, která ženu rozrušila ještě víc a vykřikovala na celé spící Jižní město, že hledá manžela,“ uvedl mluvčí pražských strážníků Jan Čihák. Žena byla hospitalizovaná v nemocnici.

Nezvykle ohořelý zapalovač

V pondělí hodinu po půlnoci přijali strážníci z Prahy 14 oznámení, že v ulici Libuňská hoří kovový kontejner na papír. Hlídka na místě požár uhasila vodou, která byla v kaluži. V tu chvíli procházela kolem nich nervózní žena.

O půl hodiny později hlídka strážníků uviděla hořící roh dřevěného stánku, který strážníci uhasili vlastním hasicím přístrojem. I nedaleko tohoto stánku se žena nacházela. O další půlhodinu později spatřili hořící bambusovou výplň plotu, kterou také uhasili a pátrali po možném pachateli.

„Když kolem procházela již zmíněná žena i u třetího hořícího objektu, strážníci si všimli, že si připaluje cigaretu zapalovačem nezvykle ohořelým, proto ji pro podezření ze spáchání trestného činu omezili na osobní svobodě a předali Policii ČR k dalšímu šetření,“ vysvětlil Jan Čihák.

Ubrečená zmatená žena

V sobotu krátce po jedenácté hodině večer zpozoroval operátor městského kamerového sytému z Prahy 5 na křižovatce ulic Nádražní a Na Bělidle ubrečenou zmatenou ženu a vyslal na místo hlídku strážníků.

Žena řekla, že netuší, kde je. Když strážníci kontrolovali, zda není v evidenci hledaných a pohřešovaných osob, zjistili, že je skutečně celostátně hledanou Policií ČR.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru