dnes
Středa - zatazeno
29°C
zítra
Čtvrtek - prehanky-dest
27°C
pozítří
Pátek - prehanky-dest
24°C

Pražské krimi

V kategorii Pražské krimi je 3520 příspěvků

Agresivní cizinec napadal kolemjdoucí, záchranářku kopnul do břicha

1. ledna 2019 v 17:19

Dnes před první hodinou ranní na Václavském náměstí jednadvacetiletý cizinec agresivně napadal kolemjdoucí. Vzápětí zaútočil i na zakročující policejní hlídku.

Mladík poničil betlém na Staroměstské náměstí

29. prosince 2018 v 07:00

Na strážníky městské policie se ve čtvrtek obrátil muž pracující jako ostraha vánočních trhů na Staroměstském náměstí s tím, že viděl jiného muže, jak vnikl do betléma a úmyslně v něm porazil dvoumetrovou sochu.

Třináctiletý mladík vyděsil matku, po extempore na lavičce se ani nelze divit. Sociálka je v pozoru

28. prosince 2018 v 10:21

Teprve třináctiletý chlapec si sám koupil šest lahví piva, vypil je na lavičce a v podroušeném stavu dorazil domů. Jeho vyděšená matka zavolala záchrannou službu.

Během svátků došlo v Praze ke dvěma pokusům o vraždu

27. prosince 2018 ve 20:34

Během uplynulých svátků řešili krajští kriminalisté hned dva případy, které jsou nyní kvalifikovány jako zvlášť závažný zločin vražda, oba ve stádiu pokusu.

Na Vítězném náměstí ležel muž a nemohl se pohnout

27. prosince 2018 v 11:55

Na linku 156 bylo 25. prosince po poledni nahlášeno, že v pasáži na Vítězném náměstí v Praze 6 leží na zemi muž. Podle oznamovatele se mělo pravděpodobně jednat o osobu bez domova.

Muž se zasekl v kontejneru

27. prosince 2018 v 11:42

Sběr z kontejnerů na elektroodpad je oblíbeným zdrojem příjmů osob bez domova. Při důkladné prohlídce těch speciálních na elektroodpad se ale stává, že jejich otočné víko nedovolí „návštěvníkovi“ místo opustit a snadno může dojít k ohrožení zdraví i života.

Jedna žena v šoku po dopravní nehodě, druhá zkolabovala v restauraci

19. prosince 2018 v 15:16

Včera ráno si strážník v Novopacké ulici všiml osobního vozidla, které stálo několik metrů od vozovky a zjevně se stalo účastníkem dopravní nehody. Jeho promáčklá střecha, rozbitá okna i stopy ve vegetaci u silnice nasvědčovaly tomu, že se při nehodě přetočilo přes střechu. Ve vozidle se nacházela...

Táhnul za sebou vánoční stromek a budil veřejné pohoršení

19. prosince 2018 v 11:16

Při obstarávání vánočního stromku pravděpodobně popíjel. Oznámení o potácející se podnapilé osobě vláčící vánoční stromek, která navíc pokřikovala a obtěžovala kolemjdoucí, přijala městská policie v pondělí kolem deváté hodiny večer.

„Alzák“ v teplákách utekl z nestřeženého pracoviště, pátrá po něm policie

18. prosince 2018 v 08:42

Od pondělního večera pátrá policie po devětadvacetiletém vězni, který okolo 17. hodiny odešel z nestřeženého pracoviště v Praze 9 v ulici Do Čertous. Hledaný by neměl být nebezpečný a v minulosti byl trestán za majetkovou trestnou činnost. Propuštěný na svobodu měl být...

Samota a tma vyhnaly šestiletou dívku před dům

13. prosince 2018 v 08:40

Oznámení o osamocené šestileté dívce přijalo operační středisko městské policie v úterý před 19. hodinou. V ulici Vosmíkových v Praze 8 našla mladá žena před vchodem do domu plačící šestiletou dívku, která bydlí v domě se svou matkou a sestrou.

Řidič, který unikal v kradeném autě, byl obviněn z několika trestných činů

10. prosince 2018 v 10:33

S mužem, který byl v noci na neděli zadržen po divoké honičce v kradeném autě, bylo zahájeno trestní stíhání pro trestné činy krádež, obecné ohrožení, maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, ohrožení pod vlivem návykové látky a poškození cizí věci. Sdělil to dnes mluvčí pražské policie Jan...

Nahoru