dnes
Pátek - oblacno
26°C
zítra
Sobota - prehanky-dest
19°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
14°C

Pražské krimi

V kategorii Pražské krimi je 3483 příspěvků

V rozestavěné budově v Praze 9 hořel rozvaděč

12. ledna 2019 v 19:23

Dnes deset minut po 13. hodině zasahovali hasiči z holešovické a centrální stanice v Novovysočanské ulici v Praze 9. V podzemním podlaží rozestavěného objektu hořel elektrický rozvaděč.

Opilý řidič nadýchal více než dvě promile. Z místa nehody utekl

10. ledna 2019 ve 12:14

Strážníci předali dopravním policistům opilého řidiče, který utekl od dopravní nehody. Tomu v dalším útěku zabránil jiný řidič.

Sprejer posprejoval zeď domu

8. ledna 2019 v 10:58

Mladík si zeď domu v Bartoškově ulici v Praze 4 „spletl“ s legální plochou na vytváření graffiti a vytvořil na ní nápis o velikosti 10 m2.  Strážníci ho pro podezření ze spáchání trestného činu předali státní policii.

Uprchlý vězeň byl zadržen na náměstí Míru

7. ledna 2019 ve 12:03

Devětadvacetiletý vězen, který v pátek večer utekl z nestrženého pracoviště pekárny v Praze 5, byl včera zadržen. Informoval o tom v tiskové zprávě mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Dámy si vzaly do parády zaujatého Asijce, potom se snažily vše uhrát na Vánoce. Smůla, jsou v průšvihu

6. ledna 2019 ve 14:42

V polovině prosince minulého roku se kriminalisté prvního policejního obvodu pohybovali v rámci hlídkové činnosti na Staroměstském náměstí v Praze 1. Jejich pozornosti neunikly dvě ženy, které se zdržovaly v bezprostřední blízkosti jednoho z asijských turistů, jenž si se zaujetím prohlížel a fotil...

V nemocnici museli zpacifikovat pacienta

5. ledna 2019 v 15:45

Zpacifikovat agresivního pacienta pomocí hmatů a chvatů museli strážníci v noci na úterý ve vinohradské nemocnici. Zraněný muž po ošetření tržné rány na hlavě odmítal opustit prostory nemocnice.

Agresivní opilec chtěl klíče od pokoje, v hotelu přitom nebyl ubytován

5. ledna 2019 ve 13:53

V noci na úterý volali z recepce hostelu na Starém Městě strážníky. Měli tam totiž problém s opilým mužem, který byl agresivní vůči ostatním hostům.

Mladý cizinec ležel s podlitinami v obličeji na chodníku

5. ledna 2019 ve 12:50

Záchrannou službu volali strážníci z Prahy 2 během silvestrovské noci dvaadvacetiletému cizinci. Ten ležel s krvavými podlitinami v obličeji na chodníku v Korunní ulici krátce po půlnoci, kde měl být napaden. Případ dále předali státní policii.

Dva pánové zamířili na toalety a dělali tam zavrženíhodnou věc. Hrozí jim velký průšvih

5. ledna 2019 ve 12:37

Od poloviny listopadu minulého roku pátrají policisté z místního oddělení Zličín po dvojici mužů, kteří jsou podezřelí z krádeže v nákupním centru v Řevnické ulici v Praze 5.

Agresivní cizinec napadal kolemjdoucí, záchranářku kopnul do břicha

1. ledna 2019 v 17:19

Dnes před první hodinou ranní na Václavském náměstí jednadvacetiletý cizinec agresivně napadal kolemjdoucí. Vzápětí zaútočil i na zakročující policejní hlídku.

Mladík poničil betlém na Staroměstské náměstí

29. prosince 2018 v 07:00

Na strážníky městské policie se ve čtvrtek obrátil muž pracující jako ostraha vánočních trhů na Staroměstském náměstí s tím, že viděl jiného muže, jak vnikl do betléma a úmyslně v něm porazil dvoumetrovou sochu.

Třináctiletý mladík vyděsil matku, po extempore na lavičce se ani nelze divit. Sociálka je v pozoru

28. prosince 2018 v 10:21

Teprve třináctiletý chlapec si sám koupil šest lahví piva, vypil je na lavičce a v podroušeném stavu dorazil domů. Jeho vyděšená matka zavolala záchrannou službu.

Nahoru