Dnes Úterý - zatazeno 19°C
Zítra Středa - bourky 17°C
Úterý 28. 6. 2022
Svátek má Lubomír
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města

Pražské krimi

V kategorii Pražské krimi je 4544 příspěvků

Strážník přivolaný k ležící ženě na nástupiště metra se stal terčem jejího útoku

5. dubna 2022 v 09:09

Oznámení o ženě ležící na nástupišti metra šel před šestou hodinou večer prověřit strážník. Když chtěl zkontrolovat její zdravotní stav, byl bez varování napaden. Iracionalita chování dotyčné vedla k okamžitému použití donucovacích prostředků a přiložení...

Alkohol a drogy za volantem

28. března 2022 v 19:50

Ještě, než řidič černého BMW opustil benzínovou stanici ve Výstavní ulici, měli strážníci informaci, že by mohl být pod vlivem alkoholu.

Noční výbuch a požár v Praze 6

23. března 2022 v 16:05

Silná exploze a ohnivý mrak stoupající k nebi upoutaly ve dvě hodiny ráno v neděli pozornost noční hlídky strážníků z Prahy 6. Strážníci informovali operační středisko s žádostí o přivolání hasičů a snažili se zjistit přesné místo a přístup k požáru.

Krádež hotovosti u bankomatu a napadení strážníka

22. března 2022 v 18:33

Při kontrolní činnosti v Moskevské ulici si v pět hodin ráno strážníci všimli dvojice mužů, která se hlasitě slovně napadala. Důvodem měl být pokus o krádež hotovosti u bankomatu.

Pět piv, panák a za volant

22. března 2022 v 08:32

Auta stojícího v protisměru a z části mimo silnici si noční hlídka strážníků všimla v Podbělohorské ulici. Vedle vozidla, které mělo nabouranou přední část a vylomené přední kolo, stál muž.

Agresivní jízda ženy za volantem skončila na čerpací stanici

15. března 2022 v 15:50

Když projelo osobní vozidlo křižovatku ulic Prokopova x Husitská na červenou, rozjela se za ním autohlídka. V křižovatce ulic Husitská x Trocnovská řidička zastavila, ale jakmile jeden ze strážníků přistoupil k jejímu vozidlu, znovu se rozjela.

Chtěl k Bohu, obtěžoval sochu Elišky Krásnohorské

14. března 2022 v 18:25

Do parku na Karlově náměstí jela hlídka strážníků v neděli odpoledne prověřit oznámení, podle kterého měl muž na soše Elišky Krásnohorské provádět kopulační pohyby.

Zaparkoval skútr na parkovišti strážníků

4. března 2022 v 07:38

Botičku nasadila hlídka strážníků na skútr, který neměl na místech vyhrazených pro služební auta v Opletalově ulici, co pohledávat. Krátce před půlnocí se pak na strážníky obrátil muž a požádal je o její odstranění.

Opilý řidič upadl před strážníky

2. března 2022 v 09:12

Čtyřiapadesátiletý muž oslavoval narozeniny, pak sedl do auta a vyjel do nočních ulic. Problémy neměl jen s autem, které mělo proražené dvě pneumatiky, ale také s koordinací.

Poničili značku, pomočili policejní auto

28. února 2022 v 19:52

Na chování mladých mužů upozornil městskou policii na Václavském náměstí v sobotu kolem půl druhé ráno kolemjdoucí prostřednictvím linky 156. Specialista z dohledového centra vyslal na místo hlídku. Ta oba výtečníky zastihla ve chvíli, kdy jeden právě vykonával malou potřebu na policejní auto a...

Požár stavebních buněk v Radotíně

26. února 2022 ve 21:02

V sobotu 26. února zasahovali hasiči poblíž Pražského okruhu v Radotíně u požáru stavebních buněk na volném prostranství. Při příjezdu prvních jednotek na místo byly buňky zcela zasaženy plameny, hasiči používali dýchací techniku.

Policie zadržela a obvinila muže, který se podle ní obnažoval před školačkou

24. února 2022 v 18:42

Policie zadržela a obvinila devětadvacetiletého muže podezřelého z toho, že se v lednu obnažoval v Praze 6 před osmiletou dívkou vracející se ze školy. Za výtržnictví mu v případě odsouzení hrozí až dva roky za mřížemi, sdělil policejní mluvčí Richard Hrdina. Podle něj byl muž za obdobné jednání...

S kyblíkem modré barvy procházel ulicemi

23. února 2022 v 07:47

Muže malujícího po fasádách jela minulý týden hlídka prověřit do Ohradní ulice v Praze 4. Spatřila ho u jednoho z domů s kyblíkem modré barvy v ruce. K malování po domech se přiznal, přidal i přístřešek zastávky MHD v Michelské ulici.

Víkend pod vlivem alkoholu

22. února 2022 v 15:30

Jen během víkendu řešili strážníci pět řidičů pod vlivem alkoholu. Podezření na trestné činy předali státní policii.

Nahoru