dnes
Pátek - zatazeno
18°C
zítra
Sobota - zatazeno
16°C
pozítří
Neděle - polojasno
18°C

Pražské krimi

V kategorii Pražské krimi je 3618 příspěvků

Sprejer posprejoval zeď domu

8. ledna 2019 v 10:58

Mladík si zeď domu v Bartoškově ulici v Praze 4 „spletl“ s legální plochou na vytváření graffiti a vytvořil na ní nápis o velikosti 10 m2.  Strážníci ho pro podezření ze spáchání trestného činu předali státní policii.

Uprchlý vězeň byl zadržen na náměstí Míru

7. ledna 2019 ve 12:03

Devětadvacetiletý vězen, který v pátek večer utekl z nestrženého pracoviště pekárny v Praze 5, byl včera zadržen. Informoval o tom v tiskové zprávě mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Dámy si vzaly do parády zaujatého Asijce, potom se snažily vše uhrát na Vánoce. Smůla, jsou v průšvihu

6. ledna 2019 ve 14:42

V polovině prosince minulého roku se kriminalisté prvního policejního obvodu pohybovali v rámci hlídkové činnosti na Staroměstském náměstí v Praze 1. Jejich pozornosti neunikly dvě ženy, které se zdržovaly v bezprostřední blízkosti jednoho z asijských turistů, jenž si se zaujetím prohlížel a fotil...

V nemocnici museli zpacifikovat pacienta

5. ledna 2019 v 15:45

Zpacifikovat agresivního pacienta pomocí hmatů a chvatů museli strážníci v noci na úterý ve vinohradské nemocnici. Zraněný muž po ošetření tržné rány na hlavě odmítal opustit prostory nemocnice.

Agresivní opilec chtěl klíče od pokoje, v hotelu přitom nebyl ubytován

5. ledna 2019 ve 13:53

V noci na úterý volali z recepce hostelu na Starém Městě strážníky. Měli tam totiž problém s opilým mužem, který byl agresivní vůči ostatním hostům.

Mladý cizinec ležel s podlitinami v obličeji na chodníku

5. ledna 2019 ve 12:50

Záchrannou službu volali strážníci z Prahy 2 během silvestrovské noci dvaadvacetiletému cizinci. Ten ležel s krvavými podlitinami v obličeji na chodníku v Korunní ulici krátce po půlnoci, kde měl být napaden. Případ dále předali státní policii.

Dva pánové zamířili na toalety a dělali tam zavrženíhodnou věc. Hrozí jim velký průšvih

5. ledna 2019 ve 12:37

Od poloviny listopadu minulého roku pátrají policisté z místního oddělení Zličín po dvojici mužů, kteří jsou podezřelí z krádeže v nákupním centru v Řevnické ulici v Praze 5.

Agresivní cizinec napadal kolemjdoucí, záchranářku kopnul do břicha

1. ledna 2019 v 17:19

Dnes před první hodinou ranní na Václavském náměstí jednadvacetiletý cizinec agresivně napadal kolemjdoucí. Vzápětí zaútočil i na zakročující policejní hlídku.

Mladík poničil betlém na Staroměstské náměstí

29. prosince 2018 v 07:00

Na strážníky městské policie se ve čtvrtek obrátil muž pracující jako ostraha vánočních trhů na Staroměstském náměstí s tím, že viděl jiného muže, jak vnikl do betléma a úmyslně v něm porazil dvoumetrovou sochu.

Třináctiletý mladík vyděsil matku, po extempore na lavičce se ani nelze divit. Sociálka je v pozoru

28. prosince 2018 v 10:21

Teprve třináctiletý chlapec si sám koupil šest lahví piva, vypil je na lavičce a v podroušeném stavu dorazil domů. Jeho vyděšená matka zavolala záchrannou službu.

Během svátků došlo v Praze ke dvěma pokusům o vraždu

27. prosince 2018 ve 20:34

Během uplynulých svátků řešili krajští kriminalisté hned dva případy, které jsou nyní kvalifikovány jako zvlášť závažný zločin vražda, oba ve stádiu pokusu.

Na Vítězném náměstí ležel muž a nemohl se pohnout

27. prosince 2018 v 11:55

Na linku 156 bylo 25. prosince po poledni nahlášeno, že v pasáži na Vítězném náměstí v Praze 6 leží na zemi muž. Podle oznamovatele se mělo pravděpodobně jednat o osobu bez domova.

Muž se zasekl v kontejneru

27. prosince 2018 v 11:42

Sběr z kontejnerů na elektroodpad je oblíbeným zdrojem příjmů osob bez domova. Při důkladné prohlídce těch speciálních na elektroodpad se ale stává, že jejich otočné víko nedovolí „návštěvníkovi“ místo opustit a snadno může dojít k ohrožení zdraví i života.

Nahoru