dnes
Sobota - zatazeno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - snih
2°C
Pražský sport

Pražská vlastivěda: Nordic walking z Petřína na Opyš

Profesionální instruktor aerobní aktivity v instruktáži před samotnou vycházkou vysvětlí a předvede základ správného provozování „nordic walking“.

Upozorní na časté chyby a přesvědčí vás, že tento sport je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Poté se s „holemi“, průvodkyní a instruktorem vypravíte po stopách částečně zachovalého pražského středověkého opevnění, které bylo předchůdcem barokní fortifikace.

Trasa je dlouhá asi 5 km.

Zapůjčení holí na místě po dobu instruktáže a vycházky za poplatek 30 korun pouze pro osoby, vlastnící vstupenku zakoupenou v předprodeji.

Začátek akce v úterý 18. srpna v 16 hodin u konečné stanice lanové dráhy na Petřín. Cena 100/70 korun. Provází Marie Hátleová.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru